Lanisa1966 Lanisa1966 komentáře u knih

Povídky z verandy Povídky z verandy Philip Gulley

Milý příběh.

04.02.2017 4 z 5

Hrůzostrašné vyprávění mladé dívky. Měl by číst každý, kdo si chce začít něco se Satanem.

Anglické duchařské historky Anglické duchařské historky Richard Dalby

Moc milé a pěkné počtení.

04.02.2017 5 z 5

Chirurgova dcera Chirurgova dcera Thomas Weldon (p)

Super thriller.

04.02.2017 5 z 5

Cirkus Humberto Cirkus Humberto Eduard Bass (p)

Krásná kniha o tom, jak těžký život měli lidé v nestálém domově. Krásná klasika, vřele doporučuji.

04.02.2017 5 z 5

Surio Mario v Čechách aneb Jedeme do Evropy Surio Mario v Čechách aneb Jedeme do Evropy Miloslav Šimek

Lepší jsou televizní scénky. Moc mě to číst nebavilo.

04.02.2017 2 z 5

Krásná kniha.

Prokletá nevěsta Prokletá nevěsta Rexanne Becnel

Hezký romantický příběh.

04.02.2017 5 z 5

Manuela (1) : Romantický příběh dvou sester Manuela (1) : Romantický příběh dvou sester neznámý - neuveden

Příběh plný emocí a nečekaných zvratů. Vřele doporučuji.

04.02.2017 5 z 5

Člověk obojživelník / Hlava profesora Dowella Člověk obojživelník / Hlava profesora Dowella Alexandr Romanovič Běljajev

Miluji sci-fi, sice kniha stará, ale příběh nadčasový. Super oddechové čtení.

04.02.2017 5 z 5

Ruka na zrcadle - Skutečný příběh o životě po smrti Ruka na zrcadle - Skutečný příběh o životě po smrti Janis Heaphy Durham

Jooooo...! Dokonale popsaný příběh. Vřele doporučuji, kdo miluje mystično. Bude vás mrazit v zádech.

04.02.2017 5 z 5

Tento příběh miluji již od dětství a stále ráda se k němu vracím.

Panoptikum bizarností Panoptikum bizarností Frederick Drimmer

Sice dosti podrobně popsané příběhy lidí, které vás ale dokáží donutit zamyslet se nad danou tématikou. Zamyslet se nad tím, že ne všichni jsme krásní a milovaní, a jak těžký život mají třeba lidé, kterým říkáme ,,trpaslíci".

04.02.2017 5 z 5

Mapa z kostí Mapa z kostí James Rollins (p)

Výborná četba. Jinak můj velice oblíbený spisovatel. Vřele doporučuji. Čtení spíše pro muže.

Sedmá šifra Leonarda Sedmá šifra Leonarda Camila Karolinss

Trošku lehčí odvar Šifry mistra Leonarda.

Léky z šera pralesů Léky z šera pralesů František Šita

Velmi dobrá kniha pro toho, kdo se zajímá o různé druhy léčivých bylin. Poutavé a naučné vyprávění.

Sama mezi Indiány Sama mezi Indiány Ettore Biocca

Ještě že žiji v Evropě a v dnešní době. To, kam se dostala Evropanka zmíněné knihy, bych nikomu nepřála. Hodně smutný příběh s veselým koncem. Velice doporučuji.

Smrt na Nilu Smrt na Nilu Agatha Christie

Nestárnoucí detektivka nezklame.