Kudrlinla Kudrlinla komentáře u knih

Tracyho tygr Tracyho tygr William Saroyan

Dokonalá kniha na zamyšlení. Představivost a snění se na chvíli střetne s realitou. Z počátku jsem ke knize chovala nedůvěru, nelákala mě. Nakonec jsem se "přemohla" a jsem za to ráda. Oddech od milostných trojúhelníků, světů magie a bojů o trůn či další věci, které jsou obsaženy v současných knihách. Kniha osloví málokoho, mě si ovšem získala. Veškeré emoce jsou v ní nějak utlumené, o to více nad ní pak můžete přemýšlet a vstřebávat zážitek.

24.02.2017 5 z 5

Nejtemnější část lesa Nejtemnější část lesa Holly Black

Naprosto dokonalá kniha. Sice nebyla tak poutavá jako Daň peklu, ale to knize vůbec neubírá na zajímavosti. Alespoň nebyla tak "hororově pohádková". Miluji autorčin temný pohled na víly a jiné pohádkové bytosti. Konečně nejsou tak sladké jako například víla Zvonilka :)

17.02.2017 5 z 5

Čarodějka Čarodějka Sabrina D. Harris

Úžasná oddechová kniha, moc ráda se k ní vracím. Mírně otevřený konec bez pokračování zamrzel avšak celkový dojem z knihy je moc kladný. Míšení současností s minulostí je nevtíraví, oddělený, čtenáře to dle mne nemůže zmást. :)

24.02.2017 5 z 5

Jednoduše ze dřeva - Nábytek a předměty z nasbíraného dřeva Jednoduše ze dřeva - Nábytek a předměty z nasbíraného dřeva Antje Rittermann

Zajímavé kousky, spíše tak na chatičku než do bytu.

11.03.2021