Kubajzz Kubajzz komentáře u knih

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Angela Marsons opět nezklamala a šestý díl série o Kin Stoneové je opět super. Rozhodně doporučuji ke čtení.

28.11.2021 4 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Stejně jako první díl tak super thriller se zajímavou zápletkou a překvapivým koncem.

28.11.2021 4 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Moje první knížka od autorky a musím říct, že mě oslovila. Už se těším na další díly série.

26.11.2021 5 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Druhý díl nezklamal, stejně jako ten první. Super, napínavé, čtivé :-)

26.11.2021 4 z 5

Prázdné křeslo Prázdné křeslo Jeffery Deaver

Poslechnuto jako audiokniha a opět autor nezklamal. Napínavé a plné zvratů. Rozhodně doporučuji a jdu na Kamennou opici :D

06.02.2023 5 z 5

Tanečník Tanečník Jeffery Deaver

No tak musím říct, že konec knížky mě docela překvapil :-) Celou dobu napínavé a tanečník to skvěle promyslel. Knížku rozhodně doporučuji a jdu na další díl :-)

31.01.2023 5 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

Tak musím se přiznat, že jsem to měl rozečtené trochu déle ale druhou polovinu knihy jsem přelouskal za dnešek a super. Rozhodně doporučuji a už se těším na Kurátora.

22.04.2022 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Poslechnuto jako audiokniha. Viděl jsem stejnojmenný film ale knížka byla stopro lepší. Dobrý thriller, kde chvílemi nevíte, kdo tedy má vlastně pravdu a kdo lže. Rozhodně doporučuji k přečtení.

18.03.2022 4 z 5

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

Hodně zajímavá knížka. Napadá mě, jestli by dívky po tom masakru byly schopny komunikovat.... Ale jinak dobré, jen jsem konec předpokládal. Ale rozhodně doporučuji

18.02.2022 4 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Za mě pecka. Hodně dobře se to četlo, bylo to plný překvapení. Doporučuji

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Zajímavé téma :-) Sám pár tetování taky mám :-) Určitě si přečtu i další díl. Za mě 5* a doporučuji.

29.11.2021 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Moje první knížka od autora a určitě si od něj přečtu i další. Super thriller který určitě doporučuji.

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Čtvrtý díl a opět super detektivka, napínavá, má spád, přečteno na jeden zátah. Rozhodně doporučuji.

28.11.2021 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Super thriller. který od začátku chytne a nepustí. Konec hodně překvapí. Doporučuji a těším se na přečtení dalšího dílu.

28.11.2021 5 z 5

Botanik Botanik M.W. Craven

(SPOILER) Tak tohle byla fakt pecka. Poea a hlavně Tilly mám moc rád. Trochu podobná je tomuto i série detektiva Henryho Forda, kterou čtu souběžně :-)
Toto ale byl super díl, parádní zápletka, mělo to spád a že se dá Poe s patoložkou konečně dohromady se dalo čekat :-) Rozhodně doporučuji :-)

07.03.2024 5 z 5

Vrah andělů Vrah andělů Andrew Mayne

Tak nevím, poslechnuto jako audiokniha. Nebylo to špatné ale jiné knihy od autora se mi asi líbily víc. Rozhodně ale zajímavý nápad :-)

13.12.2022 3 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Jako vždy super. Viděl jsem jako film a pak poslechl jako audioknihu. Doporučuji :-)

19.10.2022 5 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Poslechnuto jako audiokniha a bylo to super, sem zvědavý, jestli se vražedkyně objeví v dalším díle :-) Rozhodně doporučuji

08.06.2022 4 z 5

Inkoust Inkoust Alison Belsham

První díl byl super, ale za sebe musím říct, že tohle se četlo samo. Děj byl super, téma taky (sám pár tetování mám) a musím říct, že závěr překvapil. Rozhodně doporučuji a jdu na Balzamovače :-)

05.03.2022 5 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Jako vždy super. A skvělý nápad napsat, jak to vlastně všechno začalo :-) Už se těším na další .-)

08.02.2022 5 z 5