kslunicko kslunicko komentáře u knih

O myších a lidech O myších a lidech John Steinbeck

To bylo silný. Nikdy bych nečekala, že takové emoce zažiji u knížky z povinné četby.

30.05.2021 4 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Konec knihy jsem opravdu takový asi nečekala.. Faktem je, že mě oproti jiným autorčiným knihám tahle tak moc nevtáhla, ale četby nelituji ani trochu.

04.10.2022 3 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

(SPOILER) Příběh se mi líbil. Všechny postavy mi přišly dobře vylíčené a charakterizované. Čtení na pár dní.
Nelíbilo se mi jediné, že násilný muž byl vlastně ve finále vylíčen tak, že jste s ním měli slitování. Ale po přečtení epilogu to přesně tak mělo být a pochopila jsem, proč byl tak vylíčen.

18.06.2023

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Bylo to super a četlo se to dobře. A to nemusíte nutně procházet krizí středního věku a budete se všemi čtyřmi hlavními protagonisty sympatizovat. Knihu jsem přečetla, asi jako většina teď, z důvodu, že se chystám na film. Přeji si, aby byl stejně tak dobrý jako kniha:)

28.08.2021 4 z 5

Majonéza k snídani Majonéza k snídani Markéta Lukášková

Láska. Tak bych jedním slovem definovala tuto knihu. O lásce z různých úhlů pohledu, jak se k ní lidé dostali a co jim přinesla. Moje prvotina od autorky, kterou znám díky jejím podcastům a ne poslední bych řekla. Nic však čtenářsky náročného a přinesla vše, co jsem očekávala.

19.11.2022 4 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Teda.. Možná si i říkáte, že to vlastně čekáte, jak se to bude vyvíjet. Ale ty brďo. Nemůžu než jen doporučit!

07.05.2021 4 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Mně se kniha a její příběh líbil moc, i když to není zrovna světlé téma. Pohled matky a dcery na věc a situace, bylo to jednoduché čtení a vzhledem k tématu kupodivu i relaxační a symbolika vran skvělá!

14.06.2020 4 z 5

Vánoční tábor Vánoční tábor Karen Schaler

Milé a pohodové čtení na období Vánoc.. Ideál:)

28.12.2020 3 z 5