Kristy7 Kristy7 komentáře u knih

Letopisy Vukogvazdské družiny – svazek prvý Letopisy Vukogvazdské družiny – svazek prvý Jan Kravčík

Naprosto úžasná kniha! Rychle jsem se nechala unést dějem, který mě jen tak nepustil a po přečtení jsem akorát litovala, že Letopisy zatím nemají více dílů. Už se moc těším na pokračování! A také chválím provedení knihy - nádhernou obálku a ilustrace.

12.11.2013 5 z 5

Králové Clonmelu Králové Clonmelu John Flanagan

Naprosto perfektní série! A knihy Králové Clonmelu a Halt v nebezpečí patří k mým nejoblíbenějším, moc jsem se u toho nasmála. Rozhovory mezi Haltem, Willem a Horácem byly geniální. :)

29.04.2013 5 z 5

Čarokniha Čarokniha Edi Vesco

Knížku jsem jako malá holka měla moc ráda, je plná zajímavých článků, her, receptů, kvízů a to vše pohádkově laděno do světa Harryho Pottera. Ale nejlepší na knize jsou ilustrace od Pavla Čecha! :)

02.11.2013 3 z 5

Halt v nebezpečí Halt v nebezpečí John Flanagan

29.04.2013 5 z 5

Kruh Kruh Kodži Suzuki

Je škoda, že tento příběh je natolik známý, že jsem už očekávala jak vše bude probíhat. Pokud bych ho neznala, působil by na mě asi jinak, ale kniha to byla opravdu čtivá a napínavá. :)

15.03.2013 5 z 5

Úžasná kniha s jedinečnou atmosférou. Nakonec se vyvinula tak, jak jsem vůbec neočekávala, ale i tak mě nezklamala. Pokud znáte nějakou knihu, která se nese v podobném duchu jako první třetina knihy, dejte mi prosím vědět. :)

30.01.2013 4 z 5

Kniha kouzel Kniha kouzel Marian Green

Kniha je velmi hezky zpracovaná. Kupovala jsem si ji ve svých třinácti letech a dost jsem si s ní v té době vyhrála, ale rozhodně je vhodná i pro dospělé kouzelnice. :)

02.11.2013 3 z 5