Kopec91 Kopec91 komentáře u knih

Bird Box Bird Box Josh Malerman

Bird box
Zajímavá kniha. Ze začátku jsem si chvilkama říkala, že to zase taková bomba není, ale pak mě kniha vtáhla a nepustila. Je zajímavé se nad situací, ve které se postavy v knize ocitly zamyslet a představit si v ní být.. Dělalo mi problém knihu odložit, člověk prostě touží vědět, jak to bude dál.. A proto se můj první dojem změnil. Posledních asi 100 stran jsem snad ani nemrkla.. Jen četla a fandila. Ještě teď mám sevřený dech..

02.11.2019 4 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Tak tohle byl mazec. Moje první a určitě ne poslední Carterovka. Myslela jsem si, že na mě bude moc brutus ale nějak jsem to nakonec přežila... Hlavní postavy jsem si hned oblíbila a hltala stránku po stránce. :)

01.10.2019 5 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Jedna z mých prvních scifi/fantasy knížek a musím říct, že se mi moc líbila. Skvělý čtivý příběh, situace k zamyšlení, ty při kterých jsem chtěla někoho praštit i ty kdy se mi vehnaly slzy do očí.. a při čtení posledních stran jsem skoro nedýchala..(to se mi u všech knih nestává =) ) Za mě rozhodně palec hore.

26.09.2019 5 z 5

Otec musí zemřít Otec musí zemřít Sandrone Dazieri

Prostě pecka! Kniha čtivá, napínavá, plná různých zvratů.. I přes konec, pri kterém jsem snad ani nedýchala, 100% doporučuju

29.08.2019 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Kniha plná lásky, odvahy, odhodlání,.. Vžila jsem se do Lala.. Kniha mě chytla od první stránky a nepustila do poslední. Držela jsem jim všem pěsti. Krásně napsaný příběh z děsivého, bohužel reálného prostředí.

02.05.2019 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Zajímavá knížka, přečetla jsem ji jedním dechem :)

15.02.2019 4 z 5