koki.veru koki.veru komentáře u knih

Vzdálená ozvěna Vzdálená ozvěna Val McDermid

Ze začátku jsem se nějak extra nezačala, ale postupně jsem se začítala víc a víc. Začalo se to pěkně vyvrbovat a knížka byla nakonec pěkně povedená. Zvlášť konec by překvapivý a velice napínavý :-)

22.03.2020 4 z 5

Bez pravidel Bez pravidel Lauren Weisberger

Pěkná a oddechový knížka z prostředí tenisu. Četla se moc dobře.

15.02.2020 5 z 5

Hra na nikdy Hra na nikdy Jeffery Deaver

Těšila jsem se na pokračování s Lincolnem a místo toho vydává Deaver novou sérii :-) hlavní postava se mi líbí, děj taky super a zajímavé prostředí počítačových her :-) opět,jak už to u Deavera bývá,tak napínavé až do konce :-) super knížka :-)

19.01.2020 5 z 5

Mistr zločinu Mistr zločinu James Patterson

Opět krásná knížka od J.Pattersona. Velice se mi líbí krátké kapitoly, má to lepší spád. Knížka přečtena během chvíle a jdu se vrhnout na další díl.

10.12.2019 5 z 5

Nabarvené ptáče Nabarvené ptáče Jerzy Kosiński

No....je velice těžké hodnotit tuto knihu. Nápad a téma je to určitě dobré. Ke knížce mě dokopal film, o kterém se teď všude mluví, ale ještě jsem ho neviděla. A musím říct, že knížka se mi nečetla zrovna nejlíp. Nedokázala jsem se vůbec soustředit, a připadalo mi, že to čtu strašně dlouho, ale nakonec bych to hodnotila jako průměrnou knížku. Tak uvidíme, snad se mi film bude líbit víc.

07.10.2019 3 z 5

Denik Ostravaka 1 Denik Ostravaka 1 Ostravak Ostravski

Přečetla jsem pár stránek a musela jsem knihu odložit. Potom jsem si tady ale přečetla, že jako audio kniha je to lepší, tak jsem si poslechla audio a musím říct, že docela legrace. Ale můj šálek kávy to rozhodně není.

05.08.2019 3 z 5

Horká noc jako stvořená pro zločin Horká noc jako stvořená pro zločin Jeffery Deaver

Některé povídky jsou pěkné, jiné se mi moc nelíbili. Takové příjemné oddychové čtení, člověk si aspoň vyzkouší více autorů, případně najde nového, se kterým se ještě "nesetkal".

26.03.2019 3 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Oddechové čtení :-) mám raději thrillery nebo knihy,kde se něco děje, toto byl spíš takový oddechový příběh,ale musím říct,že jsem se pobavila. Poměrně dost vtipných historek,hlášek a příběhů :-)

05.01.2019 4 z 5

Osudy Osudy Danielle Steel

Krásná knížka, stejně jako mnoho dalších od této spisovatelky :-)

23.11.2018 5 z 5

Macbeth Macbeth Jo Nesbø

Knížka mě moc nezaujala. Ze začátku jsem se vůbec nedokázala začíst a myslela jsem, že jí odložím. Nakonec mě přemohla zvědavost, a je pravda, že od cca půlky už se to dalo číst, ale stejně za mě určitě zatím nejslabší knížka od Nesba.

10.11.2018 3 z 5

Byla jedna holčička Byla jedna holčička Ed McBain

Oddechovka,neurazila ani neprekvapila.

29.09.2018 4 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Pěkný příběh s trochou duchařiny. Poměrně otevřený konec,takže se určitě vrhnu do dalšího dílu :-)

17.08.2018 5 z 5

Španělské léto Španělské léto Penny Jordan (p)

Taková oddechová romanťárna pro dlouhé odpoledne.

06.08.2018 3 z 5

Svět je plný ženatých mužů Svět je plný ženatých mužů Jackie Collins

Po poměrně dlouhé době jsem zase dostala chuť na trochu J.Collinsové, tak jsem šáhla do knihovničky pro tuto knížku. Přečteno během víkendu. Taková oddychovka.

25.06.2018 4 z 5

Závěť a úklady Závěť a úklady Nora Roberts

Opět vynikající knížka od Nory. Poslední dobou čtu spíše thrillery, ale k Noře se velice ráda vracím, a její knížka mě velmi baví.

06.06.2018

Šťastné a veselé Šťastné a veselé James Patterson

Opět super knížka, jako zatím všechny, co jsem četla od Pattersona. Velice se mi líbili krátké kapitoly a dva případy zasazené do jedné knihy.

14.04.2018 5 z 5

Postel plná růží Postel plná růží Lenka Lanczová

Druhý díl této krátké série byl snad ještě lepší, než ten první. Super příběh ze života, krásný romantický příběh. Akorát mi bylo líto Tomáše, a byl pro mě asi v tomto díle nejlepší postavou.

23.03.2018 5 z 5

Hořká chuť lásky Hořká chuť lásky Lenka Lanczová

Příjemná oddechovka. Ráda se k této spisovatelce vracím a přečtu si občas nějakou knížku, abych se trochu odreagovala a zavzpomínala na první lásky a pubertu :D Bratři Koubkovi mě moc bavili, proto sahám okamžitě i po druhém díle.

16.03.2018 5 z 5

Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma Tomáš Kosačík

Super knížka, recepty jednoduché a chutné, dělám si podle nich hlavně obědy do práce :)

22.01.2018 5 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Bohužel jsem se k této knížce dostala až po filmu, ale i přesto úžasný příběh, od kterého jsem se nemohla odtrhnout. Okamžitě jsem si oblíbila postavu Cathy i Chrise, a okamžitě se jdu vrhnout do dalšího dílu.

17.09.2017 5 z 5