KnihomolAnn KnihomolAnn komentáře u knih

Prokletí Prokletí Claudia Palumbo

Jedna z těch horších knih, kterou jsem kdy četla. Naprosto okopírované od Upířích deníků, Stmívání atd...:( Musím ale uznat, že kniha je čtivá a během tří hodin jsem ji měla celou přečtenou.

26.03.2016 1 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Tuto úžasnou knihu (+její druhý díl) jsem dostala před šesti lety k vánocům na doporučení bráchy mé kamarádky a během prázdnin jsem ji přečetla nejméně dvakrát. Stala se mojí až donynějška nejoblíbenější knihou. Bohužel jsem jako první viděla naprosto pohnojený film první, takže jsem si Eragona představovala naprosto jinak než byl v knize. :D Nicméně se vrátim k recenzi knihy. Naprosto mě zaujala už jen obálkou která je dokonale graficky upravena a následně po prvním otevření knihy mapkou. Prvními stránkami jsme se prokousala a hned po nastoupení Safiry do děje jsem se od ní už neodtrhla a přiznávám se (SPOILER) u smrti Broma jsem brečela a nadávala proč sakra musela umřít jedna z nejlepších postav?! :D Dokonale popsaná krajina, krutovláda krále Galbatorixe a historie Jezdců a jejich draků? Dokonce jsem si i párkrá zoufala proč takovýhle svět taky není, aby člověk mohl mít svého vlastního draka. :D
11/10 :D

26.03.2016 5 z 5