Klaaarka Klaaarka komentáře u knih

On On Elle Kennedy

Nechte stranou případné obavy, tohle je povedený román. Knih je (ne)obvyklou dvojici o to zajímavější. Rozhodně doporučuji. Čte se v podstatě sama.... I do 5hodin ráno ????

30.01.2021 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Já tuhle autorku fakt žeru. Abych to shrnula....

22.02.2021 5 z 5

My My Elle Kennedy

Nevím,která z knih série je lepší. Obě jsou čtivé,úsměvné a místy smutné. Nicméně jsem okouzlena a nadšená z autorky,která se pustila do červené knihovny a jako hlavní postavy použila dva muže. Pochybuji,že po přečtení bude někdo litovat času s touhle knihou. Mě se líbila. Moc.

31.01.2021 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Pokud chcete jít brzy spát a přečíst si oddychovku,tak s touhle knihou ani nezacinejte.
Je to děsivé,je to šílené a je to Carter. Hunter je jeden z mých TOP knižních hrdinů a nezklamal. Kniha je místy tak brutální,že se mi o tom i zdálo. Přesto jsem se nemohla odtrhnout. Doporučuji všemi deseti a zároveň se bojím další knihy...zase půjdu strašně pozdě spát a budu se možná i trochu bát,ale stojí to za to.

21.11.2020 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Po mnoha letech na detektivkach a krvacich jsem presedlala na tento lehčí žánr. Jo není to vrcholné dílo a do osnov škol se jistě taky nedostane,ale zrovna tahle kniha se,v rámci žánru s toho,co od takové knihy člověk očekává,prostě povedla. Přečteno za den a mělo to všechno,co má mít. Příjemně se to četlo a mě to prostě bavilo. Ano,od skutečnosti se to dost liší,ale není to v téhle době vlastně příjemný dospelacky únik od neustalych dramat ve zprávách? Za mě jednoznačně ano. A autorka prostě umí. Rozhodně si přečtu další.

06.10.2020 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Tuto autorku/ks jsem objevila náhodou a toto byla první kniha,kterou jsem z této "dílny" četla. A musím říct,že se mi líbila. Čtiva,zábavná.... Bez prehnaneho množství popisů sexuálních scén,jak jsme zvyklý u některých podobných děl. A neboť i v mém vlastním životě figuruje nevylecitelna nemoc životního partnera,líbil se mi pohled,kterým na to v tomto případě bylo prohlíženo.
Jasně,je to červená knihovna a je třeba to tak brát,ale příjemná. Za mě tedy. Určitě si přečtu i další.

05.10.2020 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Za mě...jako vždy...Carter je TOP. Miluju jeho styl i jeho hlavního hrdinu. Hunter forever ? těším se na další...

26.09.2019 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Když jsem začala číst,tak jsem si říkala,jestli mě bude bavit příběh lidi o 15 let mladších....ale vážně mě to bavilo a moc. Líbila se mi série him a tohle není o nic horší. Musím říct,že autorka je za mě v tomto žánru top.

17.02.2021 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Knihy ON a MY se mi líbily víc. Přiznávám,že jsem se jen nerada srovnavala s tím,že z oblíbených hlavních postav,jsou postavy vedlejsi. Knížka se četla dobře,ale neměla takový spád a prostě mě bavila méně než obě výše zmíněné.

01.02.2021 4 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Podle nazvu jsem cekala trochu neco jineho,ale musim rict,ze co jsem dostala v teto knize stalo za to. Libila se mi. I jsem se zasmala. Autorka( a jeji casta spoluatorka)jsou v ramci zanru podle me top.

01.11.2020 5 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

30.10.2020 5 z 5

Muž bez minulosti Muž bez minulosti Tim Weaver

Skvělá. Napínavé od začátku až do konce.

14.05.2019 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Upřímně....nečte se to vůbec špatně,celkem mě to i bavilo,ale hlavní hrdinka mi k srdci neprirostla a vlastně mě místy dost iritovala. Tucker byl kladas každým coulem,ale to mi ani nevadilo. Přesto bych to považovala za nejslabší díl série.

13.03.2021 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Od doby, co jsem odrostla románům Lenky Lanczove, jsem se věnovala hlavně četbě detektivek a thrilleru (čestnou výjimkou byl Harry Potter). V šestinedělí jsem si teď řekla,že je čas změnit žánr a zkusit něco lehčího. Nějaký jednoduchý romantický příběh, možná až lehce naivní. Pokud máte stejné úmysly,pak tuhle knihu ani neotvirejte. Ale jinak je to kniha mimořádně čtivá,příjemná a neskutečně smutná. Slzy mi tekly proudem a výjimečně za to nemohly hormony v šestinedělí. Doporučuji!

21.06.2019 5 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Na každou další knihu čekám jako na smilovani,kupuji v předprodeji a hltave přečtu v den,kdy se mi dostane do ruky. A nikdy mě to nezklame

18.02.2019 5 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Mám pocity jako mnoho z vás. Ústřední dvojice mi seděla víc než v případě Hodného kluka. Nicméně za mě vede pořád On&My. Každopádně kniha se čte víc než dobře,určitě to není slapnuti vedle,pokud chcete knihu tohoto žánru, Doporučuji.

04.02.2021 5 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Musím říct,že kniha nezklamala a jako bonus jsem se zasmála. Některé pasáže byly vážně vtipné. Jiné zase mimořádně smutné. Konec mi přišel možná trochu moc zrychleny. Myslím,že by si emocionální rovina smíření bývala zasloužila ještě dvě,tři kapitoly. Doporučuji!

23.11.2020 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Zatím se mi líbili všechny knihy těchto autorek,ale tyhle....wow. Musím říct,že mě dostaly. V rámci žánru oddychovek je to super. Jejich styl psaní mě baví.

30.10.2020 5 z 5

Nikdo není doma Nikdo není doma Tim Weaver

Weaver a Carter jsou už pár let pro mě naprosto TOP autoři. S napětím očekávám každou novou knihu. Tentokrát mě potěšila nová kniha o Davidovi. Jako vždy napínavé a čtivé. A to od první do poslední stránky. Nelze než doporučit.

31.07.2020 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter