kkeisha kkeisha komentáře u knih

Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Julia Quinn

Mam rada ak hlavne hrdinky su sebavedome a nie hlupe husicky. Plus nebolo tam moc pytvania preco je zahorkly a tak sa mi to paci.Prijemne romanticke poctenicko

16.08.2016 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Rychlo som ju zhltla. Prijemne sa cita. Musela som hned precitat aj dalsie knihy, ktore vysli z tejto serie a som spokojna, ze autorka nepise deje presne podla ocakavania.

29.02.2016

Hříšnice Hříšnice Suzanne Enoch

Konečne nejaka originálna zápletka. Veľmi sa mi páčila aj keď niektoré debaty mohli byť kratšie. Ten záver sa veľmi rýchlo a fádne vyriešil, ale inak príjemné čítanie.

19.02.2021 4 z 5

Plamen v srdci Plamen v srdci Suzanne Enoch

Ten koniec som teda fakt necakala. Prijemne citanie akurat by som niekedy tie myslienkove pochody Eleanor najradsej preskocila

18.08.2016

Láska v nebezpečí Láska v nebezpečí Julia Quinn

Zo zaciatku som mala problem sa zacitat, ale ked sa Olivia s Harrym zacali stretavat a podpichovat sa nemohla som sa od knihy odtrhnut. Vtipne dialogy striedal moj prihlupli usmev. Taka dobra oddychovka. Akurat ta zapletka s princom mohla byt viac premyslena.

16.08.2016 5 z 5

Zloděj srdcí Zloděj srdcí Teresa Medeiros

Mam strasne rada ked sa hlavny hrdinovia doberaju. Inak to bola pekna kniha, ale citala som uz aj lepsie. Ale dobra oddychovka.

26.06.2016 4 z 5

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

Zaujimava kniha , zo zaciatku to bol sice chaos ale potom sa to citalo dobre. Zhltla som ju na posedenie ☺

15.06.2016