Killerka Killerka komentáře u knih

Pro koho kvetou stromy Pro koho kvetou stromy neznámý - neuveden

Přemýšlím, co ke knize napsat.
Je to smutné a poučné zároveň, svým způsobem je kniha úžasná.
Ale! Ta kapitola na konci? Nějak vůbec nechápu, proč tam byla... Zkazilo to dojem z celé knihy.

02.09.2023 4 z 5

Ve škole i za školou Ve škole i za školou * antologie

Některé povídky byly fakt zajímavé. Asi nejzajímavější mi přišla ta první. Jen příběh Veroniky mě vyloženě nezaujal a přišel mi dost zvláštní.
Každopádně opravdu příběhy ze života. Určitě doporučuji.

15.05.2023 4 z 5

Odkaz lidské mysli Odkaz lidské mysli Radek Sterakdary Starý (p)

Začátek knihy (uvedení do děje a popis světa) byl pro mě docela utrpení a myslela jsem, že knihu odložím (ale za to nemůže kniha, jen já na tohle nejsem). Nicméně pak se to tak rozjelo, že jsem se nemohla odtrhnout!

Hlavní postavy si mě fakt získaly :). Dost věcí bylo hodně předvídatelných, takže za mě žádný wow efekt, nicméně mi to asi ani nějak nevadilo... Těším se na další díl :)

Hodně rušivá je řada překlepů, chtělo by to pořádného korektora :(.

30.08.2022 5 z 5

Cvičení a terapie pro děti s autismem Cvičení a terapie pro děti s autismem Eva Vingrálková

Krásně zpracovaná kniha! Líbí se mi, že spousta aktivit je doplněna fotografiemi, takže člověk fakt pochopí, co má vlastně dělat.
Doporučuji

04.03.2022 5 z 5

Stránky světa Stránky světa Kai Meyer

Nápad se mi velmi líbil, ale kniha byla tak nudná, že jsem ji v půlce vzdala. A to je u mne co říct, protože málokdy nedočtu knihu. Líbil se mi akorát ten začátek.

08.09.2018 1 z 5

Můj život po životě Můj život po životě Michal Viewegh

Ze začátku to bylo dost zajímavé, nicméně potom už to bylo vše pořád dokola...

13.06.2017 3 z 5

Manželství? Jen přes mou mrtvolu! Manželství? Jen přes mou mrtvolu! Josef Mixa

Kniha se mi velmi líbila a hodně jsem nad svým manželstvím začala přemýšlet. Nejsem věřící a proto některé části šly tzv. mimo mne, ale jinak je zde spousta zajímavých mouder a rad do manželství. Doporučuji všem, kteří se do toho chystají, případně jsem na začátku a mají pocit, že občas něco není správně. Kniha by vám mohla pomoci ledacos vyřešit.

19.10.2016 5 z 5