Kikbook Kikbook komentáře u knih

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Malý princ...
Tuhle knihu jsem poprvé četla když mi bylo asi osm a už v tu chvíli jsem si uvědomila že je v ní něco jedinečného. Něco co vás nutí přemýšlet nad tím jejich vztahem, nad životem prostě nad vším co vás napadne. Vždycky přemýšlím jak by to skončilo kdyby to mělo ještě pokračování, jenže pak si uvědomím že pokračování si už musí každý vymyslet své vlastní. Aby každý měl svůj příběh Malého prince.

21.08.2022 5 z 5

Dej mi své jméno Dej mi své jméno André Aciman

Dej mi své jméno...
Když přemýšlím nad touhle knihou. Ano, je to kniha pro lidi kteří chtějí uletět z reality, ale ten konec je tak reálný až s vámi hodí o zem. Najednou nebudete vědět kam se slzami, ale zároveň si budete říkat skončilo to vůbec nebo Oliver svou manželku vůbec nemiloval. Nikdy nezapomenu na to co popisuje Elio v posledním odstavci, jen na to vzpomenu a nevím co na to říct, ale kdo ví možná v dalším životě si dali opět svá jména.

26.08.2022 5 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Šílenství...
Tohle je slovo které dokonale vystihuje tuto knihu. Když jsem ji brala do ruky měla jsem očekávání že to bude klasický erotický román, ale tohle bylo víc byl to příběh plný sex a neuvěřitelných kouzel které nemohl nikdo pochopit. Mělo to šmrnc, ano jak tady spousta lidí píše bylo to psané porno jenže ne klasický bylo to neuvěřitelné psané porno prostě úžasné. Jak jsem to četla tak jsem si neustále říkala že bych chtěla poznat autorku, to musí být zajímavý člověk. A schválně přiznejme si kdo z nás kdo to četl nechtěl být Monou úplně mě to chvílemi táhlo k myšlenkám že bych chtěla být jí bylo to prostě vzrušující a úžasné.

24.07.2022 5 z 5

Úniky Úniky Julie Garwood

Kniha byla dobrá. Moc se mi v ní líbilo všechno ohledně programování a bavila mě i samotná Allison, ale jedna věc mě zklamala ten konec. Mohl být víc rozepsány, no nevím jako podle mě by se tahle kniha dala popsat slovem nedokončená... Aspoň teda za mě

28.07.2022 4 z 5