Khira Khira komentáře u knih

Měsíc v Toskánsku Měsíc v Toskánsku Sara Craven

Vhodné tak na dve hodiny čítania. Dej celkom rýchlo ubieha. Postavy sú rovnomerne vykreslené. Sem tam vyvolá úsmev na tvári. Na zabitie času v práci slušná kniha.

11.04.2020 2 z 5

Mezi londýnskou elitou / Polapený svůdník Mezi londýnskou elitou / Polapený svůdník Michelle Celmer

Medzi londýnskou elitou - žiaľ v tomto prípade som im to neverila, príbeh nebol zlý, postavy takisto nie ale to zamilovanie bolo strašne rýchle a vlastne sa ani nedalo postrehnúť, kedy ich to zasiahlo. Takisto by som si rada užila viac Diany. Opäť musím napísať, jeden z príbehov, ktorý by si zaslúžil viac priestoru.

11.04.2020 2 z 5

Polapený svůdník / Nestoudná přitažlivost Polapený svůdník / Nestoudná přitažlivost Michelle Celmer

Polapeny Svudnik - najviac som si asi užila tie riekanky perníkového panacika - taky maly prasivec ????. Garrett bol celkovo dobrá postava. Opäť jeden z príbehov, ktorý by si zaslúžil byť tak o 100 strán dlhší. Louisa bola zo začiatku poriadna naivka, žiaľ zmenilo sa to len asi na posledných 10 stranách.

11.04.2020 2 z 5

Líbánky v Paříži / Život jako divadlo Líbánky v Paříži / Život jako divadlo Sara Craven

Jedna z lepšie napísaných kníh. Zhruba do polovice som to úplne zhltla. Dialógy boli vtipné, iskra medzi nimi bola, sarkastické a ironické prestrelky len tak lietali. Lee bol topka až do konca. Hlavná hrdinka mi od polovice knihy liezla na nervy. To je tak, keď si niečo vymyslíme a behom pár minút sa už krútite ako slanina na ohni, pretože sa vám to nepáči. Hodnotím kladne nakoľko to mohlo byť spôsobené tým, že kniha menej strán.

11.04.2020 3 z 5

Líbánky v Paříži / Italský světák Líbánky v Paříži / Italský světák Lucy Gordon

Krátke ale príjemné čítanie. Nevydrží dlho ale neurazí. Ako to už v tak krátkych príbehoch býva nie je tam veľa priestoru na rozvíjanie postáv. Napriek tomu Damon ako hlavná postava celkom očarí. Viem si predstaviť, že tento námet viac rozvinutý, napísaný inou autorkou by ma dostal do kolien.

10.04.2020 2 z 5

V podsvětí V podsvětí Katy Evans

Za mňa 5 a hlavne preto lebo Greyson bol cukrík od začiatku až do konca. Malo to trosku akcnosti, trosku romantiky, trosku všetkého a veľa Greysona. Zakladam jednoznačne medzi obľúbené. Určite hlavne z toho dôvodu, ze to autorka nestihla pokazit dalsim dielom.

11.10.2019 5 z 5

Ve víru rocku Ve víru rocku Katy Evans

Tento diel som prečítala len z toho dôvodu, aby som sa mohla pustiť do dalsieho, na ktorý som sa tešila. Celkom to utekalo, na zadok som z toho nepadla, slzy sa nekonali. Napriek tomu to celkom ušlo, aj keď Pandoru som moc nemusela. Avšak stále lepšie ako Brooke.

11.10.2019 1 z 5

Mafiosa Mafiosa Catherine Doyle

Prečítané behom dvoch dni. Zhrniem všetky tri diely. Fandil vôbec niekto Nicolimu? Nemyslím si... Skončil nakoniec tak ako si predstavoval a presne viem, že si to poriadne užíva. V skutočnosti na mňa pôsobil ako malý sopliak, ktorý mucham trhá krídla. Áno, áno nad Lucom sme slintali všetky už asi od prvej scény v reštaurácii. Však áno? Ktora by nemala rada tieto sarkasticke, mlcanlive, drsne, cieronovlase, sexy a hlboko v duši romantické zákusky? Štýl písania pekný, vážne sa ten dej odvíja takmer ako film pred očami. Napriek tomu mam pocit ze niečo tomu chýbalo. Niečo ako dlhá predohra a potom bez konca? Celé tri diely som čakala ze sa s Lucom dajú dokopy a keď k tomu došlo mam pocit ze ta gradacia vzťahu medzi nimi skončila. Napriek tomu si myslím, že ak by Sofia skončila s Nicolim autorka by musela chodiť po kanáloch v obave z atentátu. Sofia bola pre mňa nemastna, neslana, ani z voza ani na voz. Úprimne si povedzme, žiadna Millie neexistuje. Dom nikdy nevedel kedy sklapnut. A to som mu zrala. Malo to podľa mňa obrovský potenciál ale naplnilo ho len na polovicu. Tým nechcem napísať, že sa to neoplatí čítať. Oplatí ale pre mňa tak asi o 10 rokov skôr.

23.09.2019 4 z 5