Ketfl Ketfl komentáře u knih

Nebezpečná iluze Nebezpečná iluze Winter Renshaw

Kniha se mi líbila, četla se pěkně, nicméně je fakt, že nějaký wow efekt se nedostavil. Možná jsem úplně nezbaštila ten popis postav, kdy Hudson byl ze začátku Mari vykreslen jako neskutečný šmejd, nicméně čtenář z něj spíš měl pocit, že je to princ na bílém koni, takže se to minulo účinkem. Možná mi tam chyběla víc taková jiskra mezi hlavními hrdiny, možná bych i řekla, že to bylo trochu plytké. Nicméně hodnotím jinak kladně, protože mě kniha zabavila pěkně před spaním. Znovu bych si ji asi nepřečetla, ale rozhodně nelituji času, který jsem s touto knihou strávila.

15.06.2020 3 z 5

Jako ve filmu Jako ve filmu Kelly Oram

Ale jo, bylo to takové nenáročné, oddychové, příjemné a hezky se to četlo. Postavy byly fajn, sympatické a střelené. Taková příjemná pohádka. Velké plus dávám za zmínku o Ellamaře a princovi Cinderovi.

18.05.2020 4 z 5

První První Kiera Cass

Dle mého názoru byl tento díl o chlup lepší než druhý díl. Ze začátku se pokračovalo v podivném chování z druhého dílu, ale na konci to byla aspoň trochu akce. Dopadlo to pro mě uspokojivě. Zkusím dát šanci i dalším dílům.

05.04.2020 3 z 5

Den, kdy jsem zahlídla lásku Den, kdy jsem zahlídla lásku Josie Silver

Krásná romantická knížka, příjemná oddychovka na jeden dva večery. Příběhy postav mě moc bavily. Hodně ze života. Konec na mě nabral docela rychlý spád, ale jinak nemám co vytknout.

18.03.2020 5 z 5

Padnout a vstát Padnout a vstát Estelle Maskame

Kniha mě mile překvapila, protože trilogie DIMILY od této autorky mě příliš nebavila. Děj byl jednoduchý, dobře se to četlo. Kniha vhodná k odpočinku při deštivém odpoledni. Vyloženě nenadchne, ale rozhodne ani neurazí :-)

26.02.2020 4 z 5

Milionkrát June Milionkrát June Emily Henry

Od autorky jsem četla jako první knihu Letní sázka, která se mi velmi líbila, tak jsem sáhla i po této. Musím ale přiznat, že tato kniha byla velice zvláštní. Střídání skutečných a nadpřirozených okamžiků bylo sice zajímavé, ale někdy hrozně chaotické, kolikrát jsem měla problém se vůbec vyznat, co se vlastně děje. Hlavní postavy mi byly sympatické, ale té jejich zamilovanosti jsem bohužel moc nevěřila - přišlo mi to, jak když si řeknou, že jdou koupit rohlíky, čus a už se milujou. Takže jiskra samozřejmě za mě nulová, i když je mi jasné, že i přesto, že tam láska hrála důležitou roli, primárním tématem knihy bylo něco jiného. Taky jsem byla zvědavá, kdo je vlastně Peřinka a Bezejmenný. Na závěr jsme všechny informace dostali. Zajímavě zpracovaný příběh, i když místy chaotický i někdy nudný, ale určitě nelituji, že jsem knihu četla. Po druhé ale po této knize nejspíš nesáhnu.

20.07.2021 3 z 5

Polda a Olda Polda a Olda Stanislav Havelka

Knihu jsem si vypůjčila od svého taťky, který si jí pořídil pro takový malý návrat do jeho dětství. A pro mě to byl vlastně taky takový malý návrat do dětství, protože i já jsem vždycky ráda četla vydání Čtyřlístku a všech dalších příběhů, které v něm byly. Moc jsem si to užila.

08.04.2021 5 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Také se tedy řadím k těm, které kniha úplně neoslovila. Nemohla jsem se do ní začíst. Chvílemi mi kniha přišla jen o tom, jaká je povaha Brooke, nebo jak je vlastně Kai skvělý, i když je to vrah, a že to vlastně dělá celé jen pro rodinu :-D To mě spíš pobavilo. Je to mafián, proboha živého, tak jsme klidně mohli žít s tím, že je to prostě totální šmejd. No, až na závěr knihy to začalo mít trochu spád, tak mě to trochu chytlo, znovu ale tuto knihu už číst nebudu.

25.06.2020 3 z 5

Polibek v New Yorku Polibek v New Yorku Catherine Rider

Hezký, jednoduchý příběh. Přímo dokonalý na tohle tmavý, chladný počasí. Odpočinková četba s nádechem Vánoc, líbila se mi.

25.11.2019 4 z 5

Polibek v Paříži Polibek v Paříži Catherine Rider

Hlavní postavy méně sympatické než v prvním díle, nicméně je to taková fajn oddechová literatura, u ktere se člověk rozhodně nepredře. Svůj účel to v tomto rozlitanem období Vánoc splní.

25.11.2019 3 z 5