kearra kearra komentáře u knih

čekala jsem drama, temný příběh..a nakonec se z toho vyklubala jen nepříliš zajímavá pohádka pro děti do 14 let. velké zklamání. fotky jsou úžasný, dalo by se na tom vystavět mnohem víc.

26.08.2012 1 z 5

Hry o život Hry o život Suzanne Collins

tohle byla naprosto úžasná, svištivá, dechberoucí jízda.
miluju ten příběh, je to konečně něco nového a překvapivého. prostě jsem nemohla přestat číst.
normálně fantasy a sci-fi vůbec neholduju, ale tohle je poměrně snadno uvěřitelné a realistické.

26.08.2012 5 z 5

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Miluju tuhle knihu. Nemohla jsem se odtrhnout:) Nepřestává mě udivovat Danova bohatá fantazie, příběh je navíc zasazen do velice atraktivních kulis

18.01.2011

Da Vinciho kód Da Vinciho kód Dan Brown

Příběh super. Napínavé tak, že jsem pár dní skoro nespala, jen četla. Bohužel se nemůžu zbavit dojmu, že ten člověk neumí psát. Nejsem odborník, ale celou dobu jsem měla pocit, že by udělal líp, kdyby námět někomu prodal, protože jeho styl psaní mi připomíná tvorbu velmi talentovaného, ale přece jen neprofesionála.

18.01.2011

Ostrov Duma Key Ostrov Duma Key Stephen King

Moje druhá kingovka (jako první jsem přečetla Holčičku, která měla ráda Toma Gordona) a vůbec jsem nevěděla, co mám čekat. Duma Key jsem si vybrala víceméně naslepo, popis knihy mě až tak nezaujal, ale z nějakého důvodu jsem ji nakonec koupila. A dobře jsem udělala:) Krásný jazyk, skvělé dialogy a řekla bych hodně neotřelý námět. Od začátku až do konce jsem měla pocit, že King psal ten příběh pro mě:) Miluju tu knížku.

18.01.2011 4 z 5