Kawe Kawe komentáře u knih

Divergence Divergence Veronica Roth

Když jen slyším, že se tato kniha podobá HG krev ve mě vře. Miluji Trilogii HG, ale tohle je něco jiného,nového. Líbí se mi nápaditost každé frakce, pořád dokolečka jsem si rozmýšlela kam bych byla nejspíš zařazena já, nebo bych byla Divergentní? Kniha patří mezi mé oblíbené. Hlavní hrdinka je velmi odvážná a nesobecká Beatrice, někdy jsem s ní vůbec nesouhlasila a říkala si jaké je to "kráva" ale co. Zamilovala jsem se do hlavního hrdiny Čtyřky (Tobise) vždy jsem čekala co se o něm pěkného ještě dozvím. Jediné co bych asi vytkla bylo zabíjení, si v polovině knížky jsem čekala že Tris a nebo Tobias umřou, zabíjelo se tam snad každou hodinu.

20.02.2014 5 z 5

Označená Označená Kristin Cast

Právě dnes jsem tuto knihu dočetla. Je perfektní pro lidi kteří mají rádi upíry a a záhady kolem nich. Můžu říct, že kniha teď patří mezi mé nejoblíbenější. Četla se snad sama v budoucnu si ji chystám koupit i s dalšími devíti knihami.
Autorka píše velmi vtipně a nečekaně. Čekáte, že kluka který se ji líbí potká někde na chodbě a tam se něco stane? Omyl.
Jinak mě kniha velmi překvapila, půjčila jsem si ji z knihovny jen tak, jestli mě bude bavit něco s upíry. Kamarádka která čte Upíří deníky si přečetla pár kapitol a vracela mi ji se slovy " Je divná, nelíbí se mi jak autorka píše" myslím si, že kamarádka nemá vkus.

20.02.2014 5 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Knih byla super, líbila se mi trošku méně, jako první díl. Hlavní hrdinka mě štvala více jako v prvním díle,ale víc a víc se mi líbil Tobias. Konec jsem naprosto nepochopila i když jsem ty dvě stránky četla asi 10x bylo to velmi špatně napsáno, nebo až moc dobře. Vše se dozvíme až v Alianci. Kniha se mi jinak četla dobře.

20.02.2014 4 z 5

Monument 14 Monument 14 Emmy Laybourne

Ze začátku se mi kniha vůbec nelíbila,ale postupem času kdy jsem na ni měla více času to bylo o dost lepší. Těšila jsem se na každou novou kapitolu a přímo ji hltala. Zápletka byla moc supr, možná na mě trošku morbidní, ale co každému se nezavděčíme. Těším se na další díl a opravdu mě zajímá jak to skončí ! Kniha mi možná moc připomíná ten hloupý film 2012 v bledě modrém, ale jak všichni víme. Kniha je lepší než film. Postavy nebyly moc propracované,ale autorka se vždy držela toho co o nich prvně napsala Nick byl vždy velitelem a měl vždy pravdu.

20.02.2014 4 z 5