Kateshiki Kateshiki komentáře u knih

Discopříběh  č. 1+2 Discopříběh č. 1+2 Eduard Pergner

Sice se říká, že u knih platí, že pokud je podle filmu, tak nestojí za to ji číst, ale tady je to pravý opak. Mnohem lépe jsem si vychutnala knihu než film. Více jsem rozuměla pocitům postav a celkově se do děje více vžila, než kdyby jsem se dívala na film, který mě tak neosloví, jako tato kniha.

11.06.2017 5 z 5

Katčiny tajnosti Katčiny tajnosti Irma Krauss

Nádherná kniha. Velmi se mi líbilo, jak autorka napsala knihu. Všechny emoce jsem prožívala s Kateřinou a tím myslím i ty smutné. Ze začátku mě sice překvapilo, že autorka po celou dobu dívku oslovovala křestním jménem Kateřina, ale to vůbec nemá vliv na mé hodnocení.

20.05.2017 5 z 5

Útok titánů 1 Útok titánů 1 Hadžime Isajama

Manga se mi příběhově velmi zalíbila a na ni mě nalakákalo anime. Kresba sice nic moc, ale to tolik nevadilo. Ocenila bych, kdyby manga měla více detailů jako mělo anime. Zase jako u mangy '' Tokijský Ghúl '' jsem se naštvala. Postavy mluví nářečím s předložkou v (př: vomáčka, vostružiny).

16.05.2017 3 z 5

Hledačka štěstí Hledačka štěstí Zuzana Francková

Kniha se mi velmi líbila a doporučuji pro lidi, kteří nad knihou moc nechtějí trávit čas, protože v této knize se děj odehrává velmi rychle. I když se odehrával rychle, kniha mě po celou dobu velmi poutala k ději. Jediné mínus je to, že si autorka s knihou mohla více pohrát a některé věci lépe popsat.

14.05.2017 4 z 5