Katerina589 Katerina589 komentáře u knih

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Už jsem tuto sérii četla dvakrát. Pokud chcete příběh s internátní školou pro nadpřirozené bytosti, nějakou tu romantiku a skvělou sarkastickou hrdinku, určitě jděte do toho. Je to opravdu krátké, čtivé, odpočinkové a zábavné čtení.

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Jelikož ráda čtu knihy o andělech, pustila jsem se i do této. A nezklamalo mě to. Bylo to opravdu čtivé, hlavní hrdinka celkem sympatická, též její nejlepší kamarádka a Patche jsem si taky zamilovala. V knize jsem našla všechno, co jsem očekávala - romantiku, téma padlých andělů a napětí/akce. Celá série se stala jednou z mých oblíbených.

Čierny ľad Čierny ľad Becca Fitzpatrick

Za mě skvělý young adult romantický thriller. V knize jsem našla vše, co jsem očekávala - romantickou linku a nějaké to napětí. Hlavní postavy byly sympatické, i když moc nechápu Brittino kamarádství s Korbie. Bylo to opravdu čtivé a já můžu doporučit i jiné knihy od této autorky.

Řekni mi tři věci Řekni mi tři věci Julie Buxbaum

Krásná oddechová knížka. Líbilo se mi, že hlavní hrdinka není úplně dokonalá jako v jiných knížkách. Je to sice předvídatelné, ale opravdu hezky napsané a čtivé.

03.04.2021 4 z 5

Selekce 1–5 (box) Selekce 1–5 (box) Kiera Cass

Tak tohle byla opravdu kouzelná a odpočinková série. Bylo to opravdu čtivé a rozhodně se ke knížkám ještě budu vracet.

18.04.2021 5 z 5

Ztracené insignie Ztracené insignie Sandra Regnier

Musím říct, že je to skvělé zakončení série a určitě by mi nevadilo, kdyby byla kniha o trochu delší. Bylo to neskutečně čtivé a ty zvraty na konci jsem opravdu nečekala. Bavilo mě to a rozhodně se k této trilogii vrátím.

17.04.2021 5 z 5

Dračí proroctví Dračí proroctví Sandra Regnier

Druhý díl se mi také moc líbil. Byl oddechový, čtivý a zábavný. Více to připomínalo fantasy než v prvním díle a dozvěděla jsem se něco nového o tom jejich světě. Konec mě opět překvapil a jsem zvědavá, co se stane v závěrečným díle.

16.04.2021 5 z 5

Dvůr trnů a růží 1–3 (box) Dvůr trnů a růží 1–3 (box) Sarah J. Maas

Tahle série je prostě boží. S. J. Maas patří mezi mé oblíbené autory. Skvěle vykreslený svět víl a jednotlivých dvorů. Plno skvělých postav, které jsem si oblíbila (hlavně Rhysanda), ale Tamlin mezi ně rozhodně nepatří (kdo četl, pochopí). 2. a 3. díl jsou sice objemné knížky, ale rozhodně to stálo za to a já můžu tuto sérii opravdu doporučit. :)

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Tak tuhle knížku jsem si užila. Je tu akce, romantika a hlavní hrdinka mi byla sympatická. Další díly mi přijdou trochu lepší, ale i tak zbožňuju celou sérii skleněného trůnu. S. J. Maas opravdu umí psát a tím se zařadila k mým oblíbeným autorům. Opravdu mohu doporučit od této autorky cokoliv.

03.04.2021 4 z 5

Mezi elfy proti své vůli Mezi elfy proti své vůli Sandra Regnier

Tak tohle bylo skvělé. Pobavila jsem se a odpočala si. Felicity je hlavní hrdinka, která mi přišla opravdu reálná a s vadami, což se hned tak u YA hrdinek nevidí. Líbilo se mi, že hned nepropadla nějakýmu klukovi s hezkou tvářičkou a taky jsem ji litovala kvůli té její hrozné rodině. A ten konec? No, jsem opravdu ráda, že mám po ruce druhý díl.

15.04.2021 5 z 5