Karoli282 Karoli282 komentáře u knih

Tma a prázdnota Tma a prázdnota Carrie Ryan

Nádherná kniha se skvělým obsahem. Skvělý ústřední pár.
Nejlepší knížka z trilogie, i když i ostatní díly byly skvělé.

16.11.2014 5 z 5

Vlny zmítané smrtí Vlny zmítané smrtí Carrie Ryan

O mnoho lepší než první díl (ten byl ale taky dobrý). Kniha byla napsaná velmi čtivě a rychle se četla. Už se těším na závěrečný díl.

02.11.2014 5 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Skvělá kniha. Dojala mě. Vážně mi bylo Johna Coffeyho líto...strašně líto. Bylo to nespravedlivé.
Ale zpátky k celku, kniha byla doopravdy skvělá, jen mi celkově ve všech knížkách docela vadí pohled z přítomnosti do minulosti, protože to mi kazí tu autentičnost děje, ale tady se to hodilo.

01.11.2014 5 z 5

Ztracení Ztracení Gabriella Poole

Mně se tenhle poslední díl líbil ;)

28.10.2014 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Kniha, která vás donutí zapřemýšlet nad osudy lidí, o kterých je tato kniha.

27.10.2014 5 z 5

Řeka osudu Řeka osudu Barbara Erskine

Skvělý příběh, jen škoda, že tam je tolik nevěr.

27.10.2014 4 z 5

Sever a Jih. Díl III. Sever a Jih. Díl III. Elizabeth Gaskell

Pěkné zakončení, škoda jen, že tam pořád někdo umíral.
Ale celá tato trilogie byla velmi povedená.

22.09.2014 5 z 5

Sever a Jih. Díl I. Sever a Jih. Díl I. Elizabeth Gaskell

Skvělá kniha, ale 5 hvězd nedám. Hodně dlouho jsem se musela prokousávat začátkem.

16.09.2014 4 z 5

Les rukou a zubů Les rukou a zubů Carrie Ryan

Zajímavý nápad, pěkný děj, ale něco mi tam chybí. :D

30.08.2014 4 z 5

Mulgarath se zlobí Mulgarath se zlobí Tony DiTerlizzi

Sice se mi první 2 díly líbily nejvíc, ale i tenhle díl je povedený.

26.08.2014 5 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Pěkná knížka, ale přišlo mi, že celá je spíš o tom, jak Holder po Sky strašně touží (fyzicky), to snad bylo na každé stránce, takže kdyby tam nebylo tolik těch scén, tak by to byla fakt super kniha.

26.08.2014 4 z 5

Chvíle před koncem Chvíle před koncem Lauren Oliver

Ze začátku mě kniha ani nezaujala, hlavní hrdinka mi byla silně nepříjemná, ale později se to zlepšilo....o hodně.
Změnila jsem svůj názor, kniha je skvělá, konec taky, bohužel až na to, že je takový smutný.
Přála jsem Sam aby mohla být víc s Kentem :D:

24.08.2014 5 z 5

Strom ze železa Strom ze železa Tony DiTerlizzi

Povedená kniha, ale předchozí díly mě zaujaly víc.

16.08.2014 4 z 5

Tajemství tety Lucindy Tajemství tety Lucindy Tony DiTerlizzi

Super díl, dneska první tři díly přečtené, teď se chystám na 4.:D.

Kámen ke koukání Kámen ke koukání Tony DiTerlizzi

Vážně, tahle série mě zaujala, těším se na další díl.

15.08.2014 5 z 5

Arthur Spiderwick: Klíč k určování kouzelných tvorů ve světě kolem nás Arthur Spiderwick: Klíč k určování kouzelných tvorů ve světě kolem nás Tony DiTerlizzi

Skvělá knížka, když jsem si ji půjčovala z knihovny, tak jsem přemýšlela, jestli na ni nejsem stará, ale překvapila mě. Je to takové tajemné, líbí se mi.

15.08.2014 5 z 5

Klíč k určování kouzelných tvorů Klíč k určování kouzelných tvorů Tony DiTerlizzi

Čarodějka Čarodějka Kristina Hlaváčková

No...nevím, co to mělo znamenat s tím věkem?????? Tak strašně mi to kazilo celkový dojem, bylo to naprosto nemožné, navíc byla Elena i tak celkově moc přechytračelá.
Jinak samotný děj mě zaujal, hlavně asi posledních 100 stran. Konec to naštěstí zachránil, nebýt pár drobností a hlavně toho věku, byla by to skvělá kniha. I tak jsem ale docela spokojená. Těším se na pokračování.

03.08.2014 4 z 5

Opuštění Opuštění Thomas Sniegoski

Sice se mi zdá, že od 1.dílu se to hodně zkomplikovalo, ale i tak se mi kniha četla skvěle.

28.07.2014 5 z 5

Pád Pád Michael Connelly