KAREL6725 KAREL6725 komentáře u knih

Poločas rozpadu Poločas rozpadu František Kotleta (p)

Jestli v téhle někdo umí psát tak je to mistr Kotleta bravurní čtení . Zbytek pisálku muže jen závidět . Pro mně nářez už aby byla Rázová vlna. Plný počet hvězd děkuju.

11.11.2017 5 z 5

Slon pro Karla Velikého Slon pro Karla Velikého Dirk Husemann

Líbilo moc kniha mě vtáhla do děje přečteno za jeden den . Už jsem objednal Zloději hedvábí .

11.11.2017 4 z 5

Nezdejší Nezdejší Jana Rečková

Naposled co jsem se nechal nalákat na českou fantasy. Další sračka vydaná nakladatelstvím Straky na vrbě. Tady umí psát akorát Kotleta . Kecy o České fantasy ta je v troskách. Pokud chcete dobrou fantasy kupte si Šlechtu nebo Kotletu. Tohle je drahý toaletní papír. Prostě tohle číst je ztráta času i přes velkou snahu nedočteno.

08.11.2017 1 z 5

Letopisy zlomu Letopisy zlomu Nik Perumov (p)

Pro mě nejlepší kniha letošního roku . Parádní fantasy se vším všudy naposled jsem se takhle bavil u Trpaslíku od Markuse Heitze. Doufám že vyjdou i další knihy od Nika Perumova .Škoda že to mělo tak málo stran chci nášup. Letos druhá kniha od ruského spisovatele . První Úkol přežít od Mahanenka pecka. Tak se asi přeorientuju na ruskou fantasy. Bomba. prosím další pokračování.

23.10.2017 5 z 5

13 a 1/2 života Kapitána Modrého Medvěda 13 a 1/2 života Kapitána Modrého Medvěda Walter Moers

Takže dal jsem na komentáře ostatních čtenářu sehnal a přečetl v 50 letech skvělá kniha . Krásně ilustrovaná. Doporučuji. Pokud ji sháníte tak Talpress ji má pořad skladem.

21.07.2017 5 z 5