jitkstep jitkstep komentáře u knih

Gentleman v Moskvě Gentleman v Moskvě Amor Towles

Knížka mě zaujala svým obalem a hned na první pohled jsem věděla, že jí musím mít.
Při čtení jsem si užívala každou stránku a těšila se na další, zároveň jsem si jí šetřila abych s hrabětem Rostovem mohla trávit čas co nejdéle.

03.02.2019 5 z 5

Hořkosladký život Hořkosladký život Colleen McCullough

Ptáci v trní patří mezi mé nejoblíbenější knížky a na tuhle jsem moc těšila, musela jsem jí mít. A nezklamala jsem se, jsem opět nadšená. Chytla jsem se hned na prvních stránkách a nedokázala jsem přestat, četla jsem téměř jedním dechem a určitě se k životu sester Latimerových brzy vrátím.

27.01.2020 5 z 5

Řvi potichu, brácho Řvi potichu, brácho Ivona Březinová

Knihu jsem přečetla jedním dechem, nicméně i přes nesmírně zajímavé téma, mě kniha trochu zklamala, ale je to kniha především pro mládež, takže z tohoto pohledu můžu vřele doporučit, i když já jsem čekala víc. Každopádně i tak dávám 4* za téma, které je mi svým způsobem hodně blízké.

06.01.2019 4 z 5

Volba: Klíčový okamžik Volba: Klíčový okamžik Jakub Trpiš

Dávám pět hvězdiček, kniha se ke mně dostala ve správnou chvíli a já jí dnes přečetla na jeden zátah. Jsem si jistá, že se k ní opět brzo vrátím, protože v mém životě je poměr ego/duše dost nevyvážený a až dnes mi to díky této knize došlo.

21.10.2018 5 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Musím přiznat, že se kniha četla celkem dobře, taková oddychovka. Bohužel pro mě jsem čekala mnohem víc.

26.09.2018 3 z 5