Jita160 Online Jita160 komentáře u knih

Lady Fuckingham Lady Fuckingham neznámý - neuveden

V komentářích se sprostě nevyjadřují,ale tady nemohu prostě jinak.
Tato kniha je pornografie kde se prostě pořád jebe a m*rdá.
Proto to asi není příběh,ale jen popis toho jak se v 19.století bavila smetánka.Přirovnala bych to k swingersparty.
Beatrice je nymfomanka,kurvička,která ojede každého kdo se k ní přiblíží.
Prostě úchylná prasárna, zvrácená, fenomenální.
Krásně se to četlo a mě to nenechalo vůbec chladnou.
Tolik vína už jsem dlouho u žádné knihy nevypila.
...tohle,že napsal Oscar Wilde???????????

07.07.2021 5 z 5

Vypravěč Vypravěč Dave Grohl

Nejsem závistivý člověk ,ale Davemu závidím, že za svůj život potkal snad všechny mé idoly s muzikantské branže. Jeho nadčasová hudba mě provází celý život.
Oceňuji ho nejenom jako božího zpěváka ,bubeníka ,klavíristy a kytaristy ,ale i jako skromného člověka ,sympaťáka ,který stojí nohama na zemi.
V knížce se dočtete o jeho soukromém životě, láskách,rodině, hudebních snůrách,ale i snech a činech.
Tato hyperaktivní 55 letá legenda má právo na takové vyprávění ,protože nám závislákům na rockovou hudbu má co nabídnout. Knížka pro mě byla záživná a vtipná.
Snad i mě se někdy splní sen a já Dave Grotha uvidím a poslechnu na živo.

17.02.2024 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Abby Jimenez

Tohle mě prostě baví. Jak první díl tak i tento byl pro mě tak uvěřitelný a plný citů a energie, která ke mně došla.
Příběh je o síle ženy a její víru v lásku, kterou opět po ztrátě snoubence našla a o muži, který je ochotný kvůli ní zajít hodně daleko jen aby ji ušetřil od velkého světa.
Ukazují se zde dva světy, život celebrity a život ve stínu celebrity... oba totiž stojí za starou belu pokud nemůžete být s tím kvůli, kterému vám buší srdce.
Tohle Sloan a Jasonovi prostě musíte přát ,,Šťastně až na věky".

23.11.2023 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Johna Tuckera si okamžitě oblíbíte a zamilujete. Já ho vnímala jako pana úžasňáka.
Jedna vášnivá noc v autě se Sabrinou a obou se od základů změní život. Sabrina už tak ma ten svůj těžký, ale je velmi houževnatá ,odhodlaná, pilná, pracovitá ,neskutečně sexy..... no na mě pusobila až moc tvrdě nic nechci nic a nikoho nepotřebuji všechno musí zvládnout sama!!!!
Jenže měla po boku pana úžasňáka,hodného, laskavého ,milujícího zodpovědného a táááá trpělivého.
Krásné pokračování o studentech hokejistech a jejich láskach, trápeních,prohrách a hlavně o tom najít si v životě to správné místo a mít po boku tu pravou ženu.

08.11.2022 4 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Nesuďte knihu podle vzhledu!!!
Proboha ukliďte někam už ty svalouš s buchtama vždyť je to krásný milý příběh o hokejistech a mladé lásce.
Logan miluje Hannu aspoň si to myslí než se dokonalé sblíží s Grace.
Už jednou to s ní zpackala tak teď musím bojovat aby si u ní získal nějaké kladné body. Grace byla boží dokázala Logana pěkně zpracovat a nakonec z nich byl úžasný pán.
Opět neskutečně zábavné čtení.
Jen tak dál....

03.11.2022 4 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Když jsem uviděla obálku knihy tak mě okamžitě napadlo ...ó šéf a bude určitě striptér.
Ach jak jsem se jenom spletla. Originální úvod o nevydařeném rande,tak se potkali Chasea s Reesem.
Malá prsatá kráska Reese, která se snaží být tak moc nedostupná .Odolává co můžu...jenže Chase má neuvěřitelný sexepíl. Má úžasný smysl pro humor a není to žádný snop.
Šéf a jeho zaměstnankyně častý příběh,ale tady to bylo vše v jednom....prostě bomba!!!!

18.11.2021 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Vážně nádherný milostný příběh.
Tohle si zaslouží plný počet hvězd, to se vážně moc povedlo.
Příběh měl všechno co v knihách chci .
Vzrušení, tajemství,nenávist,bolest,zradu, nemoc,lásku a hlavně úžasný epilog.
Fajn super čtení...moc doporučuji.

24.10.2021 5 z 5

Láska mezi řádky Láska mezi řádky Lauren Asher

Všechno to začalo ,Líbastrofou".
Rowan je šéf a ďábel ve značkovém obleku ,který naprosto propadá nebezpečné přitažlivosti ke své zaměstnankyni Zahře.
Představuje pro něho nebezpečí a pro svůj plán pro, který byl předem určen. Jenže Zahra je neskutečná romantička s velkým srdcem na dlani. Pracuje pro zábavný park kde svými kresbami se svým sexy, ďáblem ,šéfem vytvářejí pohádkové postavy.
Dokáže Zahra roztát Rowanovo srdce a prožít si svojí pohádku pro dospělé ? :,-)

17.04.2024 5 z 5

Ta druhá Belle Ta druhá Belle Whitney G. (p)

Nemůžu uvěřit že tohle napsala Whitney G.
Celé mně to přišlo jako, když pejsek s kočičkou vařili dort... trochu toho, pak tohohle a ještě tam toho a výsledek... no to už nechám na vás. Ale mně to vůbec nechutnalo.

04.03.2024 2 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Skvělá knížka.
Prostě ujíždím na toxických mužích, kteří si myslí ,že sláva, peníze a vzhled je nadevše.
Alex je rocková hvězda je závislák a lamač dívčích srdcí... začal být nezvladatelný. Byla mu najata osobní asistentka, nevinná, milá a zodpovědná Indigo, s kterou Alex ze začátku zacházel jak z kusem hadru.
Ale co by to bylo za příběh kde síla ženské oddanosti a lásky položí muže na lopatky.
Moc jsem si tento příběh z muzikantského zakulisi užila.

27.01.2024 5 z 5

Milovaný nevlastní bratr Milovaný nevlastní bratr Penelope Ward

Po předešlé knize ,která mě neustále straší v hlavě jsem potřebovala něco jemného a milého...Milovaný nevlastní bratr splnil mé očekávání.
Vzkvétající zakázaná láska mezi nevlastními sourozenci mě neskutečně bavila. Nic nečekaného a hlavně předvídatelného přesto hmm... moc pěkný.
On je samozřejmě tvrďák a velký potížista, který skrývá rodinné tajemství a ona je jemná květinka bez zkušeností.
Muselo přijít dlouhé odloučení aby oba dostali to co celou dobu postrádali.
Předčítáni Alecovi knihy bylo naprosto zbytečně.

02.01.2024 4 z 5

Twisted Love: Láska na ostří nože Twisted Love: Láska na ostří nože Ana Huang

Toto nebyl jen erotický román. Měl nečekané a kruté zápletky, které daly celému příběhu úžasnou čtivost a chtivost.
Alex byl chladný ,krásný, tvrdý, trpělivý a geniální. Nejdříve chtěl Avu získat kvůli pomstě pro kterou žil,ale vše nabralo úplně jiný směr,v kterém byl Alex bezmocný a ztracený.
Ava byla takový anděl s romantickou duší ,která měla tendenci každému pomáhat. Navzdory svému měkkému srdci vyrůstala v blízkosti hnízda zmijí. Vrhla do Alexova života jako východ slunce po dlouhé noci a probudila v jeho duši něco o čem si myslel ,že navždy zemřelo.
Já si tento díl moc užila a určitě se pustím do dalšího.

07.12.2023 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Věděla jsem ,že s touto knížkou určitě nešlápnu vedle.Láska na ledu,hmmm :,-)
Bylo to skvělé čtení z pohledu obou hlavních hrdinů což mám moc ráda.
Blake a Jess byli energičtí a šílení... ty jejich hlášky mě ještě teď drnčí v hlavě.
Prostě krásný čtivý romantický příběh, který vás vynese do té správné nálady když vše stojí za...

28.03.2023 5 z 5

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Po takové knížce sáhnete když vás bolí srdce nebo když vzpomínáte na ztracenou lásku. Každý z nás občas potřebuje pohladit po duši když ho bolí a nebo si připomenout lásku a jaké to je být zamilovaný. Kdo neviděl nebo nečetl zápisník jedné lásky...přišel o hodně.
Pro mě naprosto nezapomenutelný knižní zážitek byla jsem ke konci moc smutná a zažívala jsem citovou bouří.
Zamilovala jsem si Noaha, miluji na něm asi úplně vše.
A Alie za její statečnost a odhodlání jít si za hlasem svého srdce.
Miluji tento krásný příběh ,miluji lásku tu děsnou mrchu ....

23.01.2022 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Á další arogantní ,namyšlený blbec.Whitney G.je má asi v oblibě a to je moc dobře,protože o nich umí psát úžasné příběhy.Moc jsem si tuto knížku užila jako všechny ostatní,které jsem od ní četla.
Určitě doporučuji!!!!

30.04.2021 5 z 5

A co bylo dál A co bylo dál T. L. Swan

Tato knížka je už jenom taková tečka za všemi bratry Milesovými a jejich osudovými ženami, které jim změnily životy.
Příjemné rozloučení s pohádkovým koncem pro všechny.
Kdybych jí nečetla tak se nic nestalo,ale bylo to fajn.
Přesto tato série patří rozhodně k těm vydařeným.

27.02.2024 3 z 5

Cosi o tobě Cosi o tobě Julie James

Agent FBI a hubatá asistentka státního zástupce.
V minulosti se ti to dva znepřátelili a dnes jsou nuceni pracovat společně. Cameron je svědek vraždy a Jack jeden z nejlepších agentů ji vyšetřuje a zároveň ji musí chránit.
Bylo to svižné ,vtipné ,dráždivé napínané s detektivní záplatkou.
Má první knížka od této autorky a určitě ne poslední. Mělo to ten správný čtecí pohon :,-)

23.02.2024 4 z 5

Svědek v pokušení Svědek v pokušení Jennifer L. Armentrout

Svatba ,která jim převrátí život naruby ,ale ne nevěstě a ženichovi nýbrž jejím svědkům.
Další dětské přátelství ,které neuslo ani v dospělosti.
Další muž ,který to pekelně zvoral.
Další žena, která má tolik lásky pro oba, protože on je ten co nevěří lidem ani sám sobě.
Rozjíždí se strach ,naděje ,vztek,chtíč...láska.

06.01.2024 4 z 5

Twisted Hate: Nenávist na ostří nože Twisted Hate: Nenávist na ostří nože Ana Huang

Pro mě Twisted série má vzestupující tendenci ,každý díl je lepší, vzrušující a napínavější.
Jules a Josh jsou jako kočka s myší. Josh to má až tak ,že kdyby musel dal by Jules místo růží kytici bodláků a čekl až by se popíchala. Jenže ona je tak prudká a ohnivá pálí na dálku. A Josh je nesnesitelný, namýšlivý, arogantní... přímo zplozenec Satana takže nečekejte žádnou kýčovitou romantickou komedii.
Když zjistili že budou spolu nuceni pracovat nastavili šílená sexuální pravidla samozřejmě jen proto aby si dopřáli z přetlakovaného vztahu uvolnění.
Oba pochází z disfunkčních
rodin a mají své kostlivce ve skříni. Je to něco co je úplně zničí nebo je to spíš spoji?
Je super jak se v každém díle prolínají všichni kamarádi z předešlých dílů,protože já rozhodně patřím do fan klubu Alexe Volkova.

05.01.2024 5 z 5

Manželství pro jednoho Manželství pro jednoho Ella Maise

Tento lehce erotický román začal velmi netradičně a to svatbou úplně cizích lidí, kteří se vzali ze špatných důvodů.
Byly velmi odlišní ,ale čas který byly nuceni spolu strávit jim oboum otvíral oči. Jack, který byl velmi arogantní a naježený právník se díky Rosie prořízlé puse a vytrvalosti začali bortit hradby, kterými se obrněl. No a Rose začínající podnikatelka, která si plnila sen s otevřením kavárny pozvolna nalézala ve svém manželovi velkou oporu a náklonnost.
Přijetí faktu že jsou do sebe oficiálně zamilovaní jim pomohlo překonat i trpkou pravdu co vlastně za vším tím sňatkem narychlo bylo.

26.11.2023 4 z 5