jiricek72 jiricek72 komentáře u knih

Osvícení Osvícení Stephen King

Úžasné!!Kniha i film naprosto fascinující,fakt jsem se bál a to nejsem žádnej posera..

Dvanáctá karta Dvanáctá karta Jeffery Deaver

Do téhle knížky jsem se strašně dlouho nedokázal začíst,což se mi u Deavera nestává často..bylo to hodně roztahané a výběr tématu se mi taky moc nepozdával..těším se na další rhymovku!!

28.08.2012 3 z 5

Den pro Šakala Den pro Šakala Frederick Forsyth

Špičkový román,první,který jsem od Forsytha četl.Vřele doporučuju i film,ale ten z roku 1973,to je paráda..

23.08.2012 5 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

knížku jsem někomu půjčil a nevím komu,sakra..ani se nedivím,že se nehlásí,aby mi ji vrátil..film dávají čtyřikrát do roka na různých tv a vždycky to vydržím od začátku do konce,je to úžasná věc..

Pokoj smrti Pokoj smrti Jeffery Deaver

Máš štěstí Jeffery!!Skoro jsem Tě odepisoval a ty jsi se mi pomstil tímhle skvělým dílem.Přikoval jsi mě na pár dnů ke knížce a přinutil se na všechno kolem sebe totálně vykašlat..
Ne,vážně jsem měl strach,že Hořící drát byl konec Lincolna Rhyma.O to víc jsem šťastnější,že se tahle kniha podařila,byla výborná.Nemá cenu hledat nějaký chybky,já si to skvěle užil a těším se,co bude příště.

06.03.2014 4 z 5

Tvůj stín Tvůj stín Jeffery Deaver

Docela dobré čtení..určitě to není žádné vrcholové dílo,zkrátka deaverovská klasika.

20.02.2013 4 z 5

Tanečník Tanečník Jeffery Deaver

Díky Regino za to,žes mi Deavera půjčovala a naučila mě ho číst..proto mi právě ty dvě první rhymovky chybí v knihovně..
Doporučuju Deavera každýmu,kdo hledá dobrou detektivku a má rád napětí až do konce.
Tanečník je výborná kniha,přečetl jsem ji spolu se Sběratelem kostí za dva letní dny,nejrychleji přečtené knihy v životě.Od toho léta mě Deaver pronásleduje až doposud..

01.09.2012

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Naprosto skvělá kniha..po přečtení bych si do taxíku nesedl ani náhodou..
První vydaná rhymovka,spolu s Tanečníkem a Hodinářem asi nejlepší.
Kdo se chce podívat na film předtím,než si přečte knihu,tak snad jen kvůli Angelině Jolie,jinak je to shit,totální propadák..

01.09.2012 5 z 5

Hodinář Hodinář Jeffery Deaver

Výborná věc,opět čtená jedním dechem..tahle se opravdu povedla,to spojení Rhyma s Danceovou bylo,si myslím velkým plusem týhle knížky a dalo tomu další náboj,tohle se Deaverovi povedlo..a konec opět překvapivý jako vždy,i když tady ho nechytli,to mě naštval..třeba námět k pokračování..

28.08.2012 5 z 5

Carte Blanche Carte Blanche Jeffery Deaver

Jak to ohodnotit?Viděl jsem všechny filmy s Jamesem Bondem,ale nečetl žádného Fleminga,přečetl jsem všechny deaverovky a vím,že filmy podle nich dělané nejsou tak dobré jako předloha.Já doufám,že Deaver Bondovi ostudu neudělal,bavil jsem se velice dobře.Mohl si možná trochu víc vyhrát s milostnou scénou s Felicity,to bylo takové úsměvné..

15.11.2012 4 z 5

Hořící drát Hořící drát Jeffery Deaver

Celkem to ušlo..ale tekonec mi připadal odfláknutej a přitaženej za vlasy.Už když jsem vychvaloval Hodináře,tak jsem říkal,že by to chtělo pokračování..ale ten konec mě zklamal..ne úplně,ale čekal jsem lepší.Taky by mě zajímalo,jestli Deaver Rhyma ještě představí v dalším případu,v průběhu čtení vzpomínal snad na všechny případy,které Rhyme řešil.A ten úplný závěr mě v tom ještě víc utvrzuje.Doufám,že se mýlím.

17.10.2012 4 z 5

Zákeřná Ebola Zákeřná Ebola Richard Preston

Výborná kniha,skvělá..

Nezbytné věci Nezbytné věci Stephen King

Tuhle knížku jsem začínal číst několikrát,ale nikdy nedočetl..ale tím nemyslím,že by byla špatná,to ne..málo trpělivosti,nebo spíš nevyzrálost čtenáře

29.08.2012

Ďáblova slza Ďáblova slza Jeffery Deaver

Jednoznačně nejlepší kniha,která předčí i rhymovky..tohle doporučuji každému,opravdu skvělá věc!!

28.08.2012 5 z 5