jedlba jedlba komentáře u knih

Digitální pevnost Digitální pevnost Dan Brown

Pro mě první kniha od Dana Browna.
Nástup pomalejší, pak hrozně zvratů, takže jsem to opravdu hltala, no a posledních 50 stran bylo pro mě slabších. Ale jinak je to vcelku čtivé.

04.03.2019 4 z 5

Nevyžádané rady mládeži Nevyžádané rady mládeži Marek Vácha

Určitě mám v plánu číst znova a když to bude potřeba tak ještě a ještě jednou. I když už nepatřím do mládeže, který to bylo psáno, tak mě to vedlo k zamyšlení, co jsem mohla udělat a co můžu dělat dál :)

02.05.2018 5 z 5

Hořké umučení pána našeho Ježíše Krista Hořké umučení pána našeho Ježíše Krista Anna Katharina Emmerich

Kniha plná detailů, díky kterým se mi ze začátku dost těžce četla. Když jsem se však dostala k zajímavým částem skoro mě pohltila. Chvílemi se mi dokonce chtělo plakat. Pro mě byla přínosem k rozjímání a k modlení růžence s bolestnými tajemstvími rozjímavě.

10.02.2018 4 z 5

Četla jsem ji jako povinnou četbu. Jazyk jakým je to psané, je trošku náročnější, ale když jsem se do ní zakousla, tak mě ohromě nadchla a určitě si ji budu přát jako dárek a znovu si ji přečtu :)

03.11.2016 5 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Nevím zda-li to bylo tím, že už jsem od něj četla Digitální pevnost nebo mým rozpoložením v poslední době, ale mě moc tato kniha nechytla. Přiznávám, že chvílemi mě kniha táhla vcelku dost, zajímalo mě jak to dopadne, ale chvílemi jsem si říkala proč to vlastně čtu. Udělala jsem si nějaké svoje závěry jak to asi bude a posledních cca sto stran pro mě bylo už jen dočítání, aby nezůstala nedočtená.
Přesto dávám 4 hvězdičky, protože některé pasáže fakt napínavé, tak jak lze od Browna očekávat.

25.07.2022 4 z 5

Velmi osobní kniha o zdraví Velmi osobní kniha o zdraví Margit Slimáková

Kniha poskytuje to co se od ní dle názvu očekává, tedy Margitin pohled na zdravý životní styl, spojený s náhledem do Margitina života. Margit mě zaujala již dříve zdravým talířem, takže jsem ji v malé míře i sledovala a tak některé informace pro mě byly nové, ale určitě mě obohatila i o nové informace. Některé kapitoly byly jak napsané pro mě, hltala jsem je, ale některé mě úplně nebavily. Jednu chvíli mi chyběly i nějaké bližší informace o věci o které se bavilo, ale to lze v dnešní době dohnat na internetu.
Podtrženo sečteno: stojí za to si přečíst, pokud se zajímáte o zdraví životní styl.

22.04.2022 4 z 5

Maria a dnešní životní styl Maria a dnešní životní styl Ladislav Simajchl

Májové pobožnosti - vždy odkaz na úryvek z Bible a následné zamyšlení o Panně Marii. Je možné tam nalézt jak známé věci, tak věci, které nejsou úplně v povědomí. Rozhodně zajímavé na rozjímání.

26.02.2018 4 z 5

Plochozemě Plochozemě Edwin A. Abbott

Kniha, ktera cloveka nuti premyslet a rozvijet svoji predstavivost.

24.07.2016 4 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Hodně čtivá kniha díky silnému pravdivému příběhu

09.07.2016 4 z 5