JaTa Online JaTa komentáře u knih

Příjemné, oddychové čtení. Vtipně napsané.

10.02.2020 5 z 5

Do roka a do dne Do roka a do dne Mária Blšáková

Pokud po náročném dni potřebujete vypnout, číst jednoduchý, nekomplikovaný příběh, u kterého nemusíte příliš přemýšlet, jen se necháte unášet dějem, pak je tato kniha ta pravá (alespoň pro mě).

07.03.2020 4 z 5

53 dopisů pro mou lásku 53 dopisů pro mou lásku Leylah Attar

Krásná kniha. Na rozdíl od většiny románů pro ženy, které jsem přečetla (a mnohdy rychle zapomněla, o čem byly), toto je příběh. který mi zůstane v paměti. Od autorky jsem četla i dvě další knihy a i ty se mi hodně líbily.
Pravdou je, že na začátku jsem se musela prokousat spoustou jmen, ale stálo to za to.

04.08.2020 5 z 5

Řízkaři Řízkaři Barbara Nesvadbová

Dvakrát s odstupem několika roků jsem si knihu donesla domů a dvakrát jsem se pokoušela začíst. Nedalo se!

11.02.2020 odpad!

Najdu tě Najdu tě Sylvie Samsonová

Kniha obsahuje užitečné rady, jak se seznámit, jak postupovat, jakých chyb se vyvarovat. Něco o psychologii žen a mužů. Řekla bych, že celkem přesně vystihuje obě pohlaví.
Dále najdete popis fungování několika seznamek a v závěru i příběhy klientů.
Knihou jsem listovala a zaujala mne natolik, že jsem jí nakonec přečetla celou, i když vlastně nejsem cílová skupina. Je napsaná příjemným stylem a těm, kteří se chtějí seznámit, může pomoci.

14.11.2020 4 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Na rozdíl od většiny hodnotících, jsem z knihy v rozpacích. Nevěděla jsem, co mi na ní nesedí. Dočetla jsem jen ze zvědavosti.

06.03.2020 3 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Knihu jsem četla krátce po Pekárně v Brooklynu a ta se mi líbila víc.

11.02.2020 5 z 5

Neprofesionál Neprofesionál J. D. Hawkins

Kniha se mi dobře četla. Přečteno za jeden den. Pro mě bylo příjemné, že se jednalo o příběh dvou přátel. Žádná nenávist, nepřátelství, které nakonec přeroste v lásku, což bývá vcelku obvyklý scénář. Pokud hledáte nějakou hlubokomyslnou knihu, asi to chce sáhnout po něčem jiném, než je tento druh literatury. Na odreagování super.

11.02.2020 5 z 5