jarmila7388 jarmila7388 komentáře u knih

Říkej mi Princezno Říkej mi Princezno Sara Blædel

Jednoduchá zápletka z chlápkem co má rád sex z násilím.Rickovà jako policajtka co má intuicii.

06.10.2021 2 z 5

Smrt u zavěšený skály Smrt u zavěšený skály Gregg Dunnett

Kniha dost dobrá do poslední stránky akorát jsem nepochopila kdo vlastně zabíjel a jestli Teda Jess zabil svého otce.

01.10.2021 4 z 5

Bez kůže Bez kůže Mads Peder Nordbo

Ne,že by mi dělalo problém severské mena.Ale přítomnost míchat z minulosti a tam se orientovat kdo je kdo. Byl problém.Dost drastické popisy vražd.Takove moc zamotané a očekávání kdo je vlastně koho vrah.

30.08.2021 2 z 5

Zrůda v mé posteli Zrůda v mé posteli Ann River

Nejdřív kniha jako nic moc.Potom se to začalo přečetla jsem to bez dechu tyhle knihy fakt nějak nemusím mám z nich hrozný pocit a ještě vìc, když se to odehrává v naší zemi.Ale děje se to ne jen v USA a nejvíc celebrity,polilitikove bohatý nevědí co od nudy dělat zkažený svět.

13.08.2021 4 z 5

Záhada domu Marwicků Záhada domu Marwicků Darcy Coates

Moderní pojetí hororu nebylo to zlé.Čtive škoda,źe se nemohli zapojit víc do toho dějů sousedi.Aby to bylo víc napínavé a hororové.

14.07.2021 3 z 5

Návrat z nicoty Návrat z nicoty Martin Pistorius

Kniha je zajímavá,ale takových jako je on jsou stovky.On vše překonal,ale většinou to končí nešťastně.Sila ducha se mu nemůže upřít.

23.06.2021 2 z 5

Nevěřte tomu Nevěřte tomu Charlie Donlea

Ne,ze by mně nebavila, ale když uź se tam připlet další detektivní Guis.Tak tím se to ještě víc zamotalo.A tím to bylo zdlouhavé.Za mně průměrná kniha

11.06.2021 2 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Kniha trochu slabší jak předchozí horory. Trochu podobně jak Květy nad peklem lIlaria Tuti.

04.06.2021 3 z 5

Dlouhé stíny Dlouhé stíny Charlie Donlea

Mohlo to bejt drsnější víc o těch vraždách.

14.05.2021 2 z 5

Dcery jezera Dcery jezera Wendy Webb

Kniha se na začátku špatně četla moc postav musela sem se vracet kdo je kdo z který rodiny. Těch postav duhařskych mohlo být víc a do děje jich vpravit uź dřív.

19.04.2021 3 z 5

Třetí poločas Třetí poločas Ray Kluun

(SPOILER) Vynikající kniha.Obdivuji spisovatele jak to vše přežil a moh se rozloučit se svou źenou.A ona kdyby smě si to směli vybrat a umřít z úctou. Eutanazie by měla být už vsude uznanà.

29.03.2021 5 z 5

Smrt a další šťastné konce Smrt a další šťastné konce Melanie Cantor

Dobře se to čte kniha plnà emocí někdy vede i k pláči.Kniha vystihuje muže který jsou plný narcismu a sebeckosti.

18.03.2021 4 z 5

Když vraždí děti Když vraždí děti Stephan Harbort

Myslela jsem,ze to bude lepši,ale byli to jen přibehy déti co nebyli uplné normalni.A byl to takový dokument o uchylkach tech detí.

19.11.2020 1 z 5

Zážitky z karantény Zážitky z karantény Halina Pawlowská

Četla jsem od ní i lepší,ale pochmurna doba si asi žádá knihu bez vtipu a smíchu anekdot.

23.09.2020 3 z 5

Deník ze dna Deník ze dna Tomáš Řepka

Kniha se mi líbila jak to bilo napsané nemazal chleb na rty.Z Tomáše frajírka se stal chlap.Trochu toho ponížení potřeboval.A dnes snád, když si děla licenci na trenera vychová slušné fotbalisty.Myslím,že ta knižka nebyla poslední.Je to amater co spisovatel i cestopisy by moh psát.Fandím mu i když nejsem Sparťanka.

09.09.2020 3 z 5

Láska & gelato Láska & gelato Jenna Evans Welch

Knizka pro nactilete ani špatná ani z nejlepsich proste o životě. Asi bych tam dala vic jak se žije ve FLorencii. Móda, jídlo. Umění.

01.07.2020 2 z 5

Láska z deníku Láska z deníku Sarah Jio

Hezká odechovka myslela jsem,že to bude víc romantické,ale bylo to dost zapletené.Dá se to číst.

22.04.2020 2 z 5

Ta, která se dívá Ta, která se dívá Marie Hermanson

Kniha nepatří k tím nejlepším dá se číst,ale patří do psychologické drama. Nejdřív úplná nuda potom když začne mít spád se sexem tak musíte číst dál.

20.02.2020 3 z 5

Život v Paříži, můj splněný sen Život v Paříži, můj splněný sen Lisa Anselmo

Nebylo to špatný,ale stále dokola tam bylo jak ji plesnivý byt jak z přateli jsou na jej bytě na někoho bytě jedí pijou nic zamilovanýho.

15.11.2019 2 z 5

Vražda není hra Vražda není hra Alan Bradley

KNIHA JE DOBRÁ AKORÁT TAK PRO MALADŠÍ ROČNÍKY.

17.01.2019 4 z 5