jarkaska jarkaska komentáře u knih

O jabloňce O jabloňce Eduard Petiška

Krásné leporelo s ilustracemi Heleny Zmatlíkové by nemělo chybět v žádné knihovně. Malá vnučka prohlížela a já četla.

25.03.2023 5 z 5

Ostrý střih Ostrý střih Sandra Brown

Tuto knihu jsem měla připravenou ke čtení delší dobu, ale vždy přišlo na řadu přečíst něco jiného. A teď konečně kniha přečtena. Nechybělo napětí, romantika a vrah dopaden.
Prostě další z pěkných knih Sandry Brown.

25.03.2023 5 z 5

Bráchové a jiné katastrofy Bráchové a jiné katastrofy Thomas Brezina

Tak jsem se vrátila ke knihám pro mládež. Tako série mě zatím dost chytla, je to takové oddechové čtení. Při čtení, zapomenu na všechen shon a pěkně se odreaguji.

11.12.2022 5 z 5

Čáp Čenda - Pohádky od Kuňkavého rybníka Čáp Čenda - Pohádky od Kuňkavého rybníka Zdeňka Šiborová

Četla jsem vnučce, které se kniha o čápovi Čendovi, čápici Cecilce a žabkách líbila. Pěkné jsou i ilustrace. Autorka i ilustrátorka jsou z našeho blízkého okolí, takže si určitě přečteme další knihy.

14.11.2022 5 z 5

Čertův švagr Čertův švagr Božena Němcová

Další krásná pohádka od Boženy Němcové, která byla předlohou televizní pohádky S čerty nejsou žerty.

12.01.2022 5 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Další kniha, která od Sandry Brown nezklamala. Romantika, napětí a nečekaný závěr.
Doporučuji.

23.01.2020 5 z 5

Z deníku kocoura Modroočka Z deníku kocoura Modroočka Josef Kolář

Pěkné čtení pro návrat do dětství.

26.03.2024

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Toto byla první kniha od Colleen Hoover a určitě ne poslední.
Kniha se pěkně četla, líbilo se mi propojení minulosti se současností. Určitě stojí za přečtení.

25.02.2024 4 z 5

Rumcajsova loupežnická knížka Rumcajsova loupežnická knížka Václav Čtvrtek (p)

Posloucháno jako audiokniha. Rumcajs, Manka i Cipísek byli večerníček mého dětství na které ráda vzpomínám. Jsem knihovnice a tak vím, že pro dnešní děti jsou některé slova těžká pochopit. Já jsem zase postrádala hlas pana Högra, ale při dalším poslechu jsem si zvykla i na hlas Vojty Kotka.

31.12.2023 4 z 5

Ještě se setkáme Ještě se setkáme Mary Higgins Clark

Opět jedna z dalších pěkných knih, která se mi dobře četla. Konec mě docela překvapil.

14.11.2022 5 z 5

Nezvladatelná láska Nezvladatelná láska Julie James

Opět další pěkná kniha od autorky. Brooke a Cade se mi moc líbili. Krásná romantika.

21.09.2022 5 z 5

Krtek a medvědi Krtek a medvědi Zdeněk Miler

Leporela s krtečkem čteme pokaždé když jsou tu vnoučata. Starší odrostou a nastoupí zase menší. Prostě nestárnoucí příběhy.

13.02.2022 5 z 5

Krtek a jaro Krtek a jaro Hana Doskočilová

Nádherné leporelo s krtečkem a sýkorkou. Četly jsme s vnučkou.

10.02.2022 5 z 5

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Další pěkný díl z této série, který se mi moc líbil. Příběh Anthonyho a Kate mě bavil, seděla jsem u knihy každou volnou chvilku.

21.10.2023 5 z 5

Dobrodružství v říši pyramid Dobrodružství v říši pyramid Mary Pope Osborne

Další setkání s Kubou a Aničkou. Tentokrát je magický domeček přenesl do hlubin prastaré pyramidy, kde zažili různá dobrodružství. Moc pěkná série.

08.08.2023 5 z 5

Krtek a rybka Krtek a rybka Zdeněk Miler

Pohádky o Krtkovi jsme četly mnohokrát. Teď vybírá knihy v knihovničce ta nejmenší vnučka (2,5) a tak vybrala o tom, jak Krteček zachránil rybku.

03.08.2023 5 z 5

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

První kniha této autorky, a moc se mi líbila. Líbila se mi postava Daphne i Simona. Televizní verzi jsem neviděla a tak to bylo příjemné čtení. Už hledám další díl této série.

26.07.2023 5 z 5

Veselé Vánoce Veselé Vánoce Jiří Žáček

Pěkné leporelo. Pořídila jsem dětem do knihovny, ale nejprve jsem ho musela přečíst s nejmenšími vnoučaty doma. Ty starší knihu znají, máme ji i doma v knihovničce. Ale krteček nikdy nezklame.

27.01.2023 5 z 5

Smrtící vize Smrtící vize J. D. Robb (p)

Opět další skvělá Eva Dallasová. A ten konec, tak to jsem nečekala. Prostě super.
A s chutí na další díl série.

11.10.2022 5 z 5

Hraběnčino přiznání Hraběnčino přiznání Jillian Hunter

Krásné čtení. Kniha se mi pěkně četla. Emily i Damiena jsem si oblíbila hned oz začátku. Škoda, že není více knih této série, která začíná až 10. částí. Kde máme těch prvních devět?

11.07.2022 5 z 5