JankaFialova JankaFialova komentáře u knih

Smlouva s Adamem: Učitel lásky Smlouva s Adamem: Učitel lásky Jitka Volfová

Za poslední dobu jsem přečetla několik knih s podobnou tématikou a musím jednoznačně říct, že tahle byla nejslabší a dočetla jsem ji jen kvůli tomu, že to byl dárek. Hlavní hrdinka mi neskutečně lezla na nervy, vždyť která 27letá žena s předchozími vztahy neví, co za polohu je 69 a nikdy neposkytla partnerovi orální sex? To jsou jen dvě věci, které mě napadly, co byly značně přemrštěné. Jistě, sama bych ani tohle v životě nenapsala, ale tahle kniha je prostě slabá.

16.07.2013 1 z 5

Nahá Nahá Raine Miller

Přečetla jsem ji jedním dechem, takže pokud chcte prožít příjemný den, můžu určitě doporučit. Těším se i na další díly. 50 odstínů šedi jsem (zatím) nečetla, tudíž nemůžu srovnávat, ale knížku jsem si zakoupila na základě ukázek, podle kterých jsem hned věděla, že mě tahle knížka bude bavit. Především takový osobitý styl, kterým je napsaná. Tak neváhejte a skočte si pro ni do knihkupectví. :)

02.06.2013 4 z 5

Jak nepřežít vlastní smrt Jak nepřežít vlastní smrt Matt Beaumont

Pohodová knížka, kterou jsem přečetla téměř jedním dechem. Je zábavná a oddechová, takže jestli si chcete při čtení pořádně odpočinout, můžu jen doporučit. :)

13.11.2011 4 z 5

Kdo miluje nejvíc Kdo miluje nejvíc Tess Stimson

Ze začátku mi kniha přišla celkem chaotická, trochu jsem se ztrácela v těch dlouhých kapitolách, které se vzájemně prolínaly až do daleké minulosti, ale postupně jsem se začala orientovat a jak se děj začal dramatizovat, dočetla jsem knížku téměř na jeden dech. Takže určitě zajímavý počin, který si nechám v knihovně a třeba i někdy znovu přečtu. :)

18.06.2013 3 z 5

Bokovka Bokovka Rex Pickett

Přijemná knížka, kde se dozvíte i leccos o víně, což činí tenhle román originálním. Můžu jen doporučit. :)

15.02.2012 4 z 5

Román pro muže Román pro muže Michal Viewegh

Michal Viewegh je můj oblíbený spisovatel, a proto jsem si tuhle knihu koupila hned jak byla k mání. Kdybych ale věděla, že ji málem ani nedočtu do konce, tak bych pro ni určitě tak nespěchala... Všechno je individuální a spousta lidí může být z tohoto počinu nadšená, já mezi ně ale bohužel nepatřím. A filmová verze mě v tom jen utvrdila. Škoda.

16.10.2011 2 z 5