Janin Janin komentáře u knih

Nejlepší přítelkyně Nejlepší přítelkyně Christine Drews

Pěkná,čtivá,děj má svižný ráz,žádné zdlouhavé povídání....To,co si zažila hlavní hrdinka,by nechtěla zažít žádná matka.Doporučuji.

12.11.2017 5 z 5

Nová biokuchařka Hanky Zemanové Nová biokuchařka Hanky Zemanové Hana Zemanová

Hanka Zemanová napsala kuchařku srdcem.A to je z ní cítit.Ona to žije,ona to vaří a jí s LÁSKOU.

06.08.2017 4 z 5

Rozhodnutí Rozhodnutí Zdeňka Jordánová

Kniha se mi líbila.Oslovila mě,že stačí ŽÍT SRDCEM a CÍTIT LÁSKU.Jak jednoduché v tom dnešním složitém světě,že?

06.08.2017

Psychosomatický dotek motýla Psychosomatický dotek motýla Jarmila Klímová

Neskutečné,jak psychosomatika je schopna ovlivnit náš život a jak okolí a jeho názory ovlivňuji nás.

04.07.2017 4 z 5

Jóga Jóga Věra Knížetová

Mě se kniha o józe líbila.Soustu krásných myšlenek.Prostě pro toho,kdo se chce osobnostně rozvíjet a růst-určitě doporučuji.

16.03.2017 5 z 5

Škorpilova škola běhu Škorpilova škola běhu Miloš Škorpil

Zajímavá kniha,poučná.Jen místy zbytečně složitá,zvláště pro začátečníka.

13.11.2016 4 z 5

Lékařka Lékařka Noah Gordon

Kniha nebyla čtivá od prvních stránek jako Ranhojič.Jako by to ani nebylo od Noaha Gordona. Bylo nutné se prokousat asi 80 stranami nepříliš poutavého čtení.Několikrát jsem chtěla knihu odložit.Přesto jsem to nevzdala a pak jsem hltala stránku po stránce a nemohla se odpoutat.Dočetla jsem jedním dechem.Zápletky,napětí,rozuzlení.Kontrast :bohatý a rychlý svět Bostonu a soukromá praxe v malém horském městečku.Doporučuji.

04.10.2016

Celestinské proroctví Celestinské proroctví James Redfield

S knihou jsem nebyla nadšená.Četla se těžce,myšlenka byla jen tu a tam.Bylo tam hodně barvité líčení krajiny,což bylo zdlouhavé a místy až nudné.já osobně ji nikomu doporučovat nebudu.Znám knihy,které mě oslovily více.

05.06.2016 3 z 5

Mudrc, surfař a byznysmenka Mudrc, surfař a byznysmenka Robin S. Sharma

Nádherná kniha.Hodně mi dala,spousta hlubokých myšlenek.Moc pěkně napsané,čtivé.Chtěla bych si ji koupit a mít v knihovničce.ráda se k ní budu vracet

24.09.2015