jancal jancal komentáře u knih

Polibek půlnoci Polibek půlnoci Lara Adrian (p)

Kniha se mi moc líbila, protože tam byly upíři. Byla tam i romantika, ale někdy byla až moc přehnaná. Moc se těším na další díly. Určitě bych jí doporučila. :)

27.06.2014 5 z 5

Poselství tarotových karet Poselství tarotových karet Henriette Wich

I když je to kniha pro menší, tak se mi moc líbila. Detektivky sice nemám moc ráda, ale tenhle styl, jakým autorka píše se mi moc líbí.

31.03.2015 5 z 5

Džínový deník Džínový deník Zuzana Šulajová

Kniha se mi moc líbila, vůbec neměla chyba a líbí se mi styl, kterým spisovatelka píše. Hodně jsem se dozvěděla a docela i poučila. V září mě nástup do prváku taky čeká a jsem zvědavá, jak to zvládnu. Doporučuji, aby jste si knihu určitě přečetli. :D

13.08.2014 5 z 5

Čekání na lásku Čekání na lásku Katie Price

Kniha se mi docela líbila. Někdy jsem od ní nemohla spustit oči, ale někdy mě zase nebavila. Konec knihy je zajímavý, protože se Angel hádá s Calem kvůli jeho bývalé holce, ale nakonec to dopadne dobře. Knihu bych doporučila.

03.08.2014 3 z 5

Tajný deník Violetty Tajný deník Violetty Walt Disney

Kniha se mi moc líbila. Četla se jedním dechem a přečetla jsem jí asi za 3 hodiny. Je napsaná přesně podle jednotlivých dílů, akorát stručněji. Kdo má rád film Violetta, tak bych mu knížku určitě doporučila.

12.07.2014 5 z 5

Romeo a Julie / Romeo and Juliet Romeo a Julie / Romeo and Juliet William Shakespeare

Tuto knihu máme v povinné četbě a líbila se mi. Je to veršovaný příběh a kniha se četla opravdu rychle. Ke konci, jak se Julie napila toho jedu, tak to bylo hodně napínavé. Doporučila bych, aby jste si knihu přečetli. Stojí to za to. :)

30.10.2014 5 z 5

Můj vysvlečenej deník Můj vysvlečenej deník Johana Rubínová

Tato kniha se mi moc líbila. Četla jsem jí sice asi dva týdny, ale někdy jsem od ní nemohla odtrhnou oči. Konec knihy je hodně napínavý. Určitě bych jí i doporučila.

18.07.2014 5 z 5

Dívčí parta Dívčí parta Lisi Harrison

Tato knížka se mi líbila. Protože je napsaná celá v komiksech, tak se četla hodně rychle. V příběhu jsem se někdy i ztrácela. Tuto knížku bych spíš doporučila mladším dětem.

05.07.2014 4 z 5