janas118 janas118 komentáře u knih

Mám ráda spoustu knížek, ale u málo se mi stalo, že bych chtěla, aby nikdy neskončily... tato je jedna z nich. To šlo jedním dechem.

26.07.2023 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Jsem, jako asi hodně z nás, zastáncem toho, že nikdo z hlavních hrdinů nebyl normální. Jediná sympaťačka byla poručík Šeredová. A styl psaní p. Třeštíkové mi moc vyhovuje, těším se, až si půjčím další její knihu.

09.03.2022 5 z 5

Jeden den Jeden den David Nicholls

Úžasně napsaná kniha!

11.07.2023 5 z 5

Milionová holka Milionová holka Stanislav Rudolf

Pohodová kniha s krásnými ilustracemi. :)

01.02.2023 4 z 5

Sedm manželů Evelyn Hugo Sedm manželů Evelyn Hugo Taylor Jenkins Reid

Nepláču, ale oči mě štípou dost. Hodně silný příběh.

31.12.2023 5 z 5

Oba na konci zemřou Oba na konci zemřou Adam Silvera

Příběh plný napětí... otáčíte stránky a jen čekáte, kdy to přijde...

25.02.2022 5 z 5

Proč? 13x proto Proč? 13x proto Jay Asher

Seriál je moje quilty pleasure. Poprvé jsem ho viděla před 4 lety hned, jak vyšel. Bylo mi tenkrát 13 a musela jsem si hned přečíst knihu. Vůbec se mi nelíbila, nejspíš to bylo tím, jak velké rozdíly jsou mezi ní a seriálem a možná to bylo i tím, že číst to v češtině prostě nebylo ono, i když je to samozřejmě krásný jazyk, ale když už je kniha v originále anglicky, tak si radši vždycky přečtu originál. Proto jsem si anglickou verzi vyžádala k Vánocům. V angličtině je to opravdu boží. Už jsem ji četla dvakrát a podruhé jsem to zvládla během jednoho dne, protože jsem na to prostě měla tu náladu. Věřím, že se k tomuto příběhu budu ráda vždycky vracet.

10.06.2021 5 z 5