izinkaVENDULKA izinkaVENDULKA komentáře u knih

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Opět super. Po prvním dílu jsem věděla , že další díl bude zase napínavý a tipy. A taky jo. Jediné co mě trochu mrzelo, že už v půlce bylo vědět, kdo je vrah a už se jen čekalo jak bude polapen. Nic to ale nemění na faktu, že si další díl ujít nenechám. Dávám plný počet hvězdiček.

25.06.2022 5 z 5

Hoši od Bobří řeky Hoši od Bobří řeky Jaroslav Foglar

Krásná vzpomínka na mé dětské čtení. Díky čtenářské výzvě jsem se opatruj začala do stránek úžasného díla a zjistila, že tato kniha se dá číst i 10x za život a neomrzí se.

10.06.2022 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

První knížka a hned taková jízda, kterou málo která dá. Už teď Roberta miluji. V knížce Chrise Cartera nechybí nic- napětí, surovost, ale i vtip.

08.06.2022 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Moc dobrá. Přesně takhle má vypadat čtiva napínavá detektivka, kdy do poslední chvíle obvinujete vsechny, dokonce i někoho cizího , který tam možná s nimi je a možná taky ne...Četla se hodně dobře a rychle a určitě doporučuji. Téma super.

23.05.2022 5 z 5

Podivná knihovna Podivná knihovna Haruki Murakami

Knihu jsem četla pouze kvůli čtenářské výzvě, jinak bych ji nečetla nikdy. Asi nechápu vůbec, co tím chtěl autor říct. A i když jsem se u ní netrapila, byla tenká, tak mi prostě nic nedala. Naprostá blbost. 2* dávám jen za ilustrace.

15.05.2022 2 z 5

Na dně Na dně Rachel Caine (p)

Knihu jsem si dala do čtenářské výzvy, jinak bych ji tak rychle nepřečetl. Chtěla jsem se do ní ale někdy pustit. Díky výzvě to bylo mnohem dřív a nakonec jsem ráda. Kniha napínavá, nešla odložit. Gwen mi byla sympatická. Chvílemi jsem si říkala jestli není až moc paranoidní....Ukázalo se nakonec že to bylo oprávněně. Rozhodně si celou sérii přečtu.

15.05.2022 5 z 5

Dobrodruhům Dobrodruhům Tereza Ramba

Super knížka!!! Tolik zážitků,radosti a života v jednom cestopisu formou deníčku. Ze začátku jsem si zvykala na styl psaní v krátkých kolikrát jenoslovnych větách. Ale opravdu se mi Kniha líbila a představovala jsem si že v těch zemích jsem také. Protože i já jsem dobrodruh

08.05.2022 5 z 5

Svědkyně Svědkyně Sandra Brown

Asi se budu opakovat, ale opět moc pěkná kniha od mé oblíbené spisovatelky. Napínavá, tak jak to nikdy nechybí v knihách od Sandry. Jediné co mi na konci chybělo bylo teda to její jméno ;)

29.04.2022 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Perfektní knížka, která je napínavá od první stránky až do konce. Celou dobu si říkám, že vraždit musí někdo, kdo se v knize objevil nebo objevuje a jako čtenář ho znam, ale toto mě nenapadlo. Že zrovna on bude vrah? Ani jednou jsem neměla podezření. Škoda, že autor nenapsal další knihy. Hned by byly v mé knihovně.

19.04.2022 5 z 5

Snaž se nedýchat Snaž se nedýchat Holly Seddon

Knížka špatná nebyla, ovšem jsem se nemohla sžít nejak s hlavní postavou- alkoholička, která má dost problémů sama s vlastním životem,kvůli tomu mi chvíli trvalo, než jsem se do knihy začetla. Potom už se četla dobře, i když na konce se těsně wau nekonalo jelikož jsem tak nějak věděla a tušila kdo to udělal. Teď tipy byly dva, oba z jedné rodiny a jeden z nich to byl.

06.03.2022 3 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Nešlo odložit, víčka klesala a vždycky mě něco probralo natolik, že jsem měla občas i husí kůži a to se mi už dlouho nestalo. Doufám, že v podobném duchu budou i nasledujici knihy, které jsem ještě nečetla. Autorka mě opět nezklamala

08.02.2022 5 z 5

Samota Christlhof Samota Christlhof Veronika Rubínková

Kniha úžasná a napínavá. Četla se sama. 3 dějové linky. O Marii se mi líbila moc. Druhá s Juliusem super napínavá. Třetí dějová linka nejnovější o I Roubalovi mi z nich přišla nejslabší, ale celkový dojem z knihy je parádní.

30.01.2022 5 z 5

Heidi, děvčátko z hor Heidi, děvčátko z hor Marie-José Maury

Jedna z mých nej knih dětství. Nyní čteno svým dětem před spaním. Měla veliký úspěch.

17.01.2022 5 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Jeden z fakt dobrých severských thrilleru. Určitě nezůstane jen u prvního dílu a přečtu si vsechny.

09.11.2021 5 z 5

Jako hvězdy v temné noci Jako hvězdy v temné noci Jojo Moyes

Jsem fanynka jiných žánrů, nicméně kniha byla opravdu pěkná. Od autorky moje první. Postava Margery mi byla sympatická stejně tak jako Alice. Ze začátku jsem musela zjistit v jakém roce se děj odehrává, stále jsem nějak nedokázala časově zařadit.

06.09.2021 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Knížka krásná. Četla se dobře. Ale že by to byl úplně super napínavý thriller říct nemůžu. Kdo je vrah jsem tušila pak me určitá okolnost zmátla, kdy jsem si řekla: Tak nic no. A na konci si říkám: Takze jsem měla pravdu.
Jsem zvědavá na další díla autorky.

25.06.2021 4 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Snad do poloviny knížky jsem se nemohla začíst, ale stále jsem ji na radu kamarádky dávala šanci. Konec byl opravdu překvapení. Takže nakonec se mi kniha líbila, ale úplný wau to nebylo

09.05.2021 2 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Moje první knížka od autorky a už teď se obávám, že ji jiná nepředčí. Thriller napínavý jak kšandy s romantickou linkou, přesně takto to mám ráda. no a konec úplně překvapil. Když už jsem tušila, že vše vím, o tom jak to bylo, tak poslední kapitola mě vyvedla z omylu. Wau. Doufám, že od autorky nechtěně poslední thriller.

01.04.2021 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Naprosto super kniha. Miluji ducharskou tématiku. Už se nemohu dočkat dalších knih autorky

24.03.2021 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Kniha krásná a dojemná. I si pobreci milovník psů. Jen mi přišel konec moc useknutý. Stále jsem doufala že se s Bedřichem nakonec setká

15.03.2021 4 z 5