Ivusak7 Ivusak7 komentáře u knih

Triumf lásky Triumf lásky Johanna Lindsey

Příjemné pohodové čtení, ale nemohu tuto knihu zařadit mezi nejlepší autorka má i lepší knihy s tou to tématikou. Millisant to až někdy moc přeháněla, Wulfrik je muž se srdcem na pravém místě.

04.09.2017 5 z 5

Bouřlivé vyznání Bouřlivé vyznání Johanna Lindsey

Skvělý příběh o Judith a Nathanovy, příběh o lásce, kde Nathan pohrdá šlechtou a stejně se zamiluje do bohaté dívky. Natahan mi velmi připomínal Anthonyho a Jamse. Všechny Maloryovi knihy se mi líbí v této se mi líbilo, že se tam objevilo i více postav z předchozích knih a také, že bude navazovat na příběh o Jack Maloryové.

31.08.2017 5 z 5

Milenec z Vysočiny Milenec z Vysočiny Hannah Howell

Gregor a Alana jako hlavní hrdinové se mi líbili. Občas mi přišlo že je to zdlouhavé, předchozí dva díly se mi líbily více, ale jinak kniha nezklamala.

28.08.2017 4 z 5

Vítěz z Vysočiny Vítěz z Vysočiny Hannah Howell

Druhá knížka od této autorky co jsem četla a opět mě nezklama a mile překvapila. Krásné oddechové čtení nic v něm nechybělo.

08.08.2017 5 z 5

Mstitel Mstitel Jude Deveraux (p)

Skvělá knížka u které jsem se vůbec nenudila. Perfektní nápad s převleky, mstitel hrdina po kterém touží každá dívka, tajúplný a krásný. Knížce nic nechybělo, humor, láska a nebezpečí v jednom. Ke knížce se jistě znovu vrátím.

02.08.2017

Dobyvatel z Vysočiny Dobyvatel z Vysočiny Hannah Howell

První knížka od této autorky co jsem četla... Byla to příjemná od dechovka. Knížka se mi líbila jen bych zkrátila ten konec, byl zbytečně natažený. Sigimor byl sice drsný, jako vůdce klanu musí být, ale spravedlivý a svým způsobem milý, takový ten správný chlap.:)

28.07.2017 5 z 5

Králova milenka Králova milenka Julie Garwood

Jedna z dalších skvělých knih od této autorky. Z celé série se mi líbí nejvíc a krásně se četla. Hlavní hrdinové Brodick a Gillian jak jsou k sobě už od úplného začátku přitahováni. Krásný příběh plný překvapení, nebezpečí a lásky.

24.07.2017 5 z 5

Něžná rebelka Něžná rebelka Johanna Lindsey

Další ze skvělých příběhů ze série
Malory Family. Anthony a Roslynn skvělý pár. Knížku jsem četla a nemohla se odtrhnout.

21.07.2017 5 z 5

Dar lásky Dar lásky Julie Garwood

Jedna z nejlepších knížek od této autorky, také má první, kterou jsem od ní četla díky této knize jsem si autorku velmi oblíbila. Knížku jsem četla jedním dechem ne a ne se odpoutat, líbí se mi, hlavní hrdinka, že už není nevinná jak to většinou bývá, oba hlavní hrdinové se mi moc líbili. Krásná historická romance.

13.07.2017

Tebe chci milovat Tebe chci milovat Johanna Lindsey

Knížka od této autorky opět nezklamala. Měla děj, moc se mi líbilo, že se bohatý vévoda vydává za stájníka. Megan mi přišla že se občas chová jako malé rozmazlené dítě, ale jinak se mi moc hlavní hrdinové příběhu líbili.

12.07.2017 5 z 5

Síla lásky Síla lásky Johanna Lindsey

Další skvělý příběh této autorky, již jsem od této autorky četla a tato je jedna z nejlepších.

26.06.2017 5 z 5