Ivulik7 Ivulik7 komentáře u knih

Dvojí tvář Dvojí tvář Helene Tursten

Dva případy, které se propojí. Nebylo to úplně špatné, ale nebyl to šálek mé kávy. Každopádně dám autorce ještě jednu šanci.

18.03.2018 3 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Dobře napsané, napínavé, zajímavé,v ději se neztrácíte, nemá hluchá nic neříkající místa. Mohu doporučit. Já se určitě vrhnu na další knihy od autora.

18.03.2018 5 z 5

Svobodomyslná Svobodomyslná Kateřina Lieskovská

Kniha mě zaujala na první pohled - ilustrace a název. Přečteno za jeden den. Doporučuji jako povinnou četbu všem, ženám. Nikdy si nenechte namluvit, že jste k ničemu. Žena je mnohem silnější než muž!

27.01.2020 4 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Napínavé čtení a splněné očekávání. I kdyz asi nejlepší byl první dil série. V této knize jsou některá místa zbytečné.

10.09.2018 4 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

Dobre napsana kniha. Zajimavy pribeh s prekvapujicim rozuzlenim. Ale za me byl prvni dil Mraz o kousek lepsi.

07.07.2018 4 z 5

Závěje Závěje Marit Reiersgård

Moc dobré počteníčko, mohu doporučit. Už se těším na další díl.

11.08.2017 5 z 5

Lovec Lovec Jeffery Deaver

Na autora této knihy jsem četla samé dobré recenze a když jsem v knihovně narazila na knihu Lovec, dychtivě po ni sáhla. Bohužel celou první půlku mě přemáhal pocit, že tohle mě nebera a zápasila s odložením. Nakonec se to zlomilo a dočteno. Upřímně říkám, že to není šálek mé kávy. Děj a příběh zajímaví ale zbytečně se to táhlo. Konec byl ovšem překvapivý. V hodnocení této knihy nemám úplně jasno. Možná se nechávám příliš ovlivnit recenzí druhých. Za mě tedy tři hvězdy. Prozatím se ovšem na další jeho tvorbu nechystám.

28.11.2016 3 z 5