ivousekk ivousekk komentáře u knih

Prvních 100 Prvních 100 Kass Morgan

Zajimavy napad, jen to chtelo vic rozjet dej a ubrat na popisu situace prostrednictvim "pohledu do minulosti". Rozjeti deje pro mne prislo az na konci a tim padem navnadilo na dalsi dil. Tak snad bude brzy.. :-)

18.06.2014 4 z 5

Sladké zapomínání Sladké zapomínání Kristin Harmel

super knížka, která se velice dobře čte. napínavý příběh, který nutí otáčet na další a další stránky, jak to dopadne. občas i smutné pasáže, při kterých ukápne slza. prostě super kombinace všeho :o)

05.06.2014 5 z 5

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

spíš by to mělo být "uložit do nedočtených knih".
Hrůza, kopie Fifty Shades :( Opět nemožná, zakřiklá, nezkušená panna něco přes dvacet, která si neustále kouše spodní ret a místo vnitřní bohyně se modlí k bohům kde čeho. Jak mě vnitřní bohyně v Fifty rozčilovala, tak to bylo prd, proti tomuhle. A ona výše popsaná hrdinka opět jako ve Fifty potkává krásného, nechutně bohatého, neskutečně chytrého a namyšleného chlápka. Bla bla.. po pár stránkách jsem odložila

27.03.2014 odpad!

Šampion Šampion Marie Lu

parádní série, kterou jsem přečetla jedním dechem. dokonce mi i ukápla na konci druhého a třetího dílu slza :-) a otevřený konec mi nevadí, aspoň je prostor pro případné pokračování. a nejlepší na tom celém byl nepředvídatelný děj, pořád jsem čekala, jak to bude dál.

05.03.2014 5 z 5

Cukrová smrt Cukrová smrt Unni Lindell

opět skvělá detektivka, u které se nudit nebudete. zhltla jsem ji stejně jako předchozí Medovou past a Temného muže.

22.08.2013 5 z 5