IvankaHW IvankaHW komentáře u knih

Návrh Návrh Elle Kennedy

Skvělá knížka!!!
Přečetla jsem si za dva dny. Děj nás vrátil na vysokou kde je vsechno: sport, akce, romantika, krasní kluci, bad boy ktery se zmeni k nepoznani, vtipne sceny ale i emotivni.
Velice krásně napsano a urcite doporucuji vsem precist. Kniha se cetla sama.
Uprimne která holka by nechtela zmenit takoveho kluka že děvuchy? :D

29.03.2023 5 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Kniha přečtena na jeden zátah! Nemohla jsem se od ni odtrhnout.
Dobre napsané z obou pohledu hlavních hrdinek. Mělo to zvraty, lásku, naivitu, humor a plno dalšího.
Kniha se velice dobre čte díky krátkým kapitolam. Konec byl za me také skvělý. Knihu jsem nedokázala odložit přečtena na jeden zátah. Skvěle napsané i kdyz malinko předvídatelné presto knihu doporučuji!

30.12.2023 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

3 knizky behem 6 dnu a uz ted se jdu vrhnout na 4 dil.
Za me tohle asi nejlepsi dil z serie. Druhy dil o Loganovi byl za me nejslabsi ale tenhle je vtipny, sexy, ctivy, realnejsi,... tenhle dil mel vsechno co mel mit.
Klasicky příbeh ktery holky proste chcou :D krasny, chytry, hody sexy chlap a bohaty hokejista s brisakama ktery je vyborny v posteli a dokaze se zmenit kvuli holce.
Klasika po které (i tajně) touží každá.
Dean je proste sexouš!

11.04.2023 5 z 5

Draculova žena Draculova žena Michaela Ella Hajduková

Celkem zajímavá kniha, na konci je dobré vysvětlení od autorky. Celkem zajímavá která nenadchne ale ani neurazí, četla se krásně a kdo ma rád draculu jako já, tak ho kniha bude bavit. :)

05.04.2022 3 z 5

Dům v zátoce Dům v zátoce Mary Ellen Taylor

Velice moc pěkné napsaná kniha! Četla se velmi dobře, dalo se i pekne orientovat v postavach. Kniha me velmi chytla, precetla sem ji behem par dni. Jen ten konec... Ach ten konec... prvni 2/3 knihy byly skvele, jen z niceho nic za me spatne ukoncene, jak uz psali tady ostatni. Konec mohl byt vice rozepsan a prodlouzen, urcite by to ctenar ocenil. Vice mene skoro vse tam bylo vyjasneno az na par drobnosti, ale i tak to bylo hrozne urychlene zakonecni. Urcite si prectu dalsi knihy od autorky. Zimni vilku sem si zamilovala, take jezdime kazdy rok na mensi dovolené do malých vilek na plazich a tentorkat uz vim co za knihu si vezmu s sebou. <3

15.01.2024 4 z 5