hzd hzd komentáře u knih

Zlato(v)lásky Zlato(v)lásky Blanka Hošková

Líbí se mi styl vyprávění paní spisovatelky. Příběhy jsou ze všedního života a to mi sedí. Knížky se krásně čtou. Doporučuji a těším se na další úlovek z knihovny..

17.01.2022 5 z 5

Zamilované povídky Zamilované povídky * antologie

Některé povídky se mi libily více jiné méně.

14.01.2022 3 z 5

Tři jablka spadlá z nebe Tři jablka spadlá z nebe Narine Abgarjan

Moc hezká knížka plná smutných osudů. Prostředí Arménie pro mě bylo zcela neznámé a zajímavé.

12.01.2022

Děvčata první republiky Děvčata první republiky Dita Pepe

Děkuji paní Poncarové za tuto krásnou knìžku. Vyprávění těchto děvčat mě potěšilo a ty nádherné fotografie Klobouk dolů co všechno si prožily. To si nikdo nedokážeme v dnešní době představit.

09.01.2022 5 z 5

Láska a sýr v Paříži Láska a sýr v Paříži Victoria Brownlee

Kniha se mi moc líbila. Při jejím čtení jsem měla chuť na sýr, šampaňské a kávu. A okamžitě si zajet na výlet do Paříže.

03.01.2022 5 z 5

Pařížská knihovna Pařížská knihovna Janet Skeslien Charles

Krásná knížka, silný příběh. Pro všechny milovnice knih a knihoven jako jsem já.

31.12.2021 5 z 5

Vlaštovka v bublině Vlaštovka v bublině Markéta Lukášková

Knížka se mi moc líbila. Pohled do budoucnosti byl dost zajímavý. Autorka má skvělý styl vyprávění. Určitě zkusím další její knížku.

19.12.2021 5 z 5

Sestřičky ve víru osudu Sestřičky ve víru osudu Donna Douglas

Krásná knížka, jdu hned na čtvrtý díl. Pro mě byl tento díl zatím nejhezčí.

07.12.2021 5 z 5

Dietnikum Dietnikum Blanka Hošková

Knížka se mi líbila. Hezky se četla a určitě zkusím další od této autorky.

02.12.2021 5 z 5

Pár stránek navíc Pár stránek navíc Lin Rina

Moc milá knížka. Navíc doplněná krásnými obrázky. Četla jsem s velkým ostupem ale ničemu to nevadilo. Hned se mi ten nádherný příběh zase vybavil.

30.11.2021 5 z 5

V bílém plášti V bílém plášti * antologie

Povídky mám ráda a tyhle z lékařského prostředí se mi moc líbily.

22.11.2021 4 z 5

Nebezpečná hra Nebezpečná hra Camilla Läckberg

Moje první knížka od této autorky. Přečetla jsem jí rychle, takové čtení do autobusu. Knížka ale jak se říká neurazí ani nenadchne. Zkusím od této autorky něco lepšího.

21.11.2021 3 z 5

Ze života knihomolky Ze života knihomolky Debbie Tung (p)

Moc milé čtení pro všechny knihomoly. Dneska jsem si jí přinesla z knihovny a přečetla během chvilky. Dost často jsem se v knižce našla.

18.11.2021 5 z 5

V údolí lišek V údolí lišek Charlotte Link

Knížka se mi líbila. Na začátku mě úplně strhla, prostředek se trošku vlekl. Ale ten konec stál za to. Napětí až do poslední stránky. Doporučuji.

17.11.2021 5 z 5

Chaloupky Chaloupky Štěpán Javůrek

Krásná knížka. Jen tam bylo celkem hodně postav. Prostředí Krušných hor se mi moc líbilo. V létě jsme tam strávili krásný týden na dovolené. A moc mě zajímalo, jak tam lidé dříve žili.

14.11.2021 5 z 5

Knížka se mi moc líbila. Určitě víc než samotáři. V knize jsou nádherné fotografie. Některé ženy mají opravdu těžký osud. Nejméně mě oslovil první a poslední rozhovor.

09.11.2021 5 z 5

Krátký ale moc hezký příběh.

23.10.2021 5 z 5

Chci tě mít ve skříni Chci tě mít ve skříni Simona Votyová

Knížka se mi líbila. Mám ráda příběhy ze života.

20.10.2021 5 z 5

Co neodvál ani čas Co neodvál ani čas Hana Marie Körnerová (p)

Dlouho jsem se na tuhle knížku chystala. Ležela mi v knihovně asi 2 roky. Moc se mi do ní nechtělo, protože první část knihy jsem již před lety četla a při koupi knížky jsem nevěděla, že se jedná o knihu složenou ze dvou knih. Teď na ní konečně nastala ta správná chvíle. Moc jsem si nepamatovala o čem to bylo, až při čtení se mi vše vybavilo. Druhá část knihy byla bomba. Navazuje na osudy hlavních hrdinek a musím říct, že jsem nemohla přestat číst, jak mě knížka strhla. Příběh je ze života a každý se v něm najde. Kdyby šlo, dám 10 hvězdiček :-)

13.10.2021 5 z 5

Rododendron: Za horizontem osudu Rododendron: Za horizontem osudu Pavla Pavlíčková Kovaříková

Krásný příběh. Přečetla jsem jedním dechem. Navíc to, že je knížka napsaná podle skutečné události, bylo pro mě velké plus. Hrůza, co se ještě před pár lety dělo a jak málo stačilo k tomu, aby se kvůli jedné lži otočil tolika lidem život naruby.

01.10.2021 5 z 5