Holly.W Holly.W komentáře u knih

Podvedená Podvedená Charlotte Link

Od této knížky jsem toho moc nečekala, ale velice příjemně mě překvapila. Povedený příběh a napínavé finále. Určitě si přečtu něco dalšího od této autorky.

03.07.2021 4 z 5

Všechno, jen ne pravda Všechno, jen ne pravda Gillian McAllister

Kdybych tuto knížku měla z knihovny tak ji bez váhání odložím. Bohužel jsem si ji koupila, naštěstí ve slevě. Nuda, nuda, nezajímavý příběh, o čem vlastně? Ničím mě kniha nepřekvapila, chyba. A co bylo nejhorší, protivná hlavní hrdinka, paranoidní, já být tím jejím přítelem, má kopačky v prvních padesáti stránkách knihy a není dál o čem psát.

13.06.2021 2 z 5

Kabinet milostných dopisů Kabinet milostných dopisů Alyson Richman

Takový průměr. Četla se docela dobře, ale že by mě nadchla, to ne.

04.04.2021 3 z 5

Krok do jiného času - To nejlepší z Barbary Erskinové Krok do jiného času - To nejlepší z Barbary Erskinové Barbara Erskine

Moc se mi kniha líbila. Erskinová nikdy nezklame. Každá povídka byla něčím zajímavá.

16.03.2021 4 z 5

Chladná jako led Chladná jako led Teresa Driscoll

Průměr. Přečíst se to dalo, ale nic úžasného to není. Toto je jedna z těch knih, u kterých za pár týdnů nebudu vědět, o co tam vlastně šlo.

19.01.2021 3 z 5

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

Kniha se mi moc líbila. Nemohla jsem se odtrhnout. A ten závěr, wow, alespoň pro mě veliké překvapení. To tady ještě nebylo! Jednu hvězdičku ubírám za některé trošku zmatečné pasáže ke konci knihy.
Moc se těším na další knihy od autora.

20.11.2020 4 z 5