Holister Holister komentáře u knih

Měsíční deník Měsíční deník Michal Březina

Když se mi tahle knížka dostala do ruky, byl jsem nejdřív trochu skeptický. Čech ve vesmíru? Soudruh Remek mi docela stačil! Ale už od začátku jsem pochopil. Ano, je to jedna velká nadsázka a můžu říct, že jsem se bavil až do konce. Hlavní hrdina mi trochu připomínal Ashe (Armáda temnot), taky takový frajírek, který není žádný Einstein, ale umí se ohánět s bouchačkou. Navíc z něj padaj hlášky tak hustý že by se daly krájet. Za mě parádní jednohubka, která navíc skládá poklonu románům od Verna a Wellse.

22.10.2016 5 z 5

A bude hůř! A bude hůř! Martin Moudrý

Moudrý-Pocha jsou, ať si to přiznáte nebo ne, magoři par excellence. Taková exkurze do zákoutí jejich šílené mysli se vám prostřednictvím této sbírky vskutku vyplatí. Je to bizár jak má být, škodolibě doporučuji.

24.09.2016 5 z 5

Conan Barbar / Conan Dobyvatel Conan Barbar / Conan Dobyvatel Robert Ervin Howard

Kulervoucí legenda, kterou stvořil podivný mužík. Co naplat, jednou je tu Conan s námi a všelijací pokračovatelé nezmění nic na tom, že tohle je prostě to nejlepší, co nám temné zákoutí autorovy mysli mohlo dát. Film, ač je skvělý, s knihou zas tolik společného nemá. Chcete vědět víc? Čtěte!

Drsný spasitel Drsný spasitel Miroslav Žamboch

To je prosím jedno z nejlepčích fantasy, co jsem kdy četl. Od českého autora nepochybně. To je prostě paráda, jednoho by to donutilo taky psát, napsat si zkrátka svůj svět.

Zabíjení Zabíjení Štěpán Kopřiva

Jestli má někdo rád šťavnaté líčení všeho toho zabíjení, přijde si rozhodně na své. Lepší, než sledovat i ten nejzdařilejší gore horor.

Satanská bible Satanská bible Howard Stanton Levey

Ďábel je divný. V podstatě po vás chce, abyste věřili jako ti (nenávidění) křesťani. Pěkný mindfuck na lidi :))

20.09.2016 3 z 5

Příliš dlouhá swingers party Příliš dlouhá swingers party František Kotleta (p)

Příliš krátká vychechtaná kniha.

20.09.2016 3 z 5

V prachu a krvi V prachu a krvi Míla Linc (p)

Kniha mi zde přijde trochu podhodnocená. Má nepochybně svoje čaro a prokazuje talent Míly Linca betélně vyprávět. Je prostě svůj. Možná se dílo z celé řady vymyká, ale není to na tom právě to pěkné? Aby to bylo stejné, může to šmrdlat jedemn autor, ale tady je host a ten to prostě napíše jinak. Chválihodně si udržel svůj styl a nepodmiňoval to zavedenému. A to se musí ocenit

3x Kája Saudek 3x Kája Saudek Miloš Macourek

Nejlepší komiks, co jsem kdy četl. Kam se vůbec sere Márvel...

Mrtví kráčí po zemi Mrtví kráčí po zemi Martin Štefko

Martin Štefko psát umí. Poctivý román, který se ale s ničím moc nemaže. Doporučuju všem, kdo si potrpí na mrkváče, teda pardon - mrtváče.

Vaříme s Láďou Hruškou Vaříme s Láďou Hruškou Ladislav Hruška

Pravdou je, že když vezmete hovno a posypete to strouhaným lanýžem, pořád je to hovno. Láďo, i když to zabalíš do knížky, furt to smrdí... :)

20.09.2016 odpad!

Forrest Gump potkává Járu Cimrmana a narodí se jim stařík švédského zevnějšku.

Slávy dcera Slávy dcera Ján Kollár

Nedává to smysl jen tak někomu - asi. Knihu tu lze nenávidět nebo milovat. Mně slávy dcera přišla natolik bizarní, až jsem si ji vlastně zamiloval. Je to psycho, ale to už jsem asi říkal.

19.09.2016 5 z 5

nejsem si jist s takovými epigony - asi radši nebudu čísti. Omlouvám se.

19.09.2016

Příchod bohů Příchod bohů Vlastislav Toman

Tak to je klasika všech klasik. Díky za pěkný dětství.