Herča76 Herča76 komentáře u knih

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Bryndza opět nezklamal a přišel s další zajímavou zápletkou. O něco více lidštější Eriku také vítám. Rozhodně doporučuji a těším se na "tajnosti".

17.05.2019 5 z 5

Nenech to být Nenech to být Harlan Coben

Moc pěkné a s chutí přečteno od začátku do konce, rozhodně se chystám na další dílko od pana Cobena!

03.12.2018 5 z 5

Vánoce s vůní čerstvého chleba Vánoce s vůní čerstvého chleba Jenny Colgan

Určitě jsou knihy Jenny Colganové pro některé čtenáře nezáživné nebo nudné, ale já se v nich našla. Mám strašně ráda autorčin způsob líčení atmosféry a charakterů jednotlivých postav. Díky tomu se ponořím do čtení a vlastní představivosti, klidu a pohody, něhy, přátelství .....

18.11.2021 5 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Nejprve přečteno, potom jsem shlédla film. Obojí mě nadchlo! Kniha byla úžasná a film dosahoval kvality knihy díky svým pěkně udělaným efektům. Doporučuji obojí, stojí to za to.

16.07.2019 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Naprosto luxusní počteníčko. Vůbec mi nepřipadalo nic překombinované ani zmatené. Takhle si představuji kvalitní thriller s nepředvídatelným koncem. Ňamka.

17.04.2019 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Moje srdcovka.

09.04.2019 5 z 5

Prokletí rodu Auerspergů Prokletí rodu Auerspergů David Glockner

Omlouvám se všem, nevzdávám čtení knih, ale bohužel u téhle mi to opravdu nejde....

05.11.2021 1 z 5

Nekonečná pláž Nekonečná pláž Jenny Colgan

Ňamka na klidné odpoledne.

13.11.2020 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

U této knížky jsem si prožila 2x poprvé :-). Poprvé jsem četla knihu v elektronické podobě a poprvé tento žánr. A stačí napsat ÚŽASNÉ! Už teď si rezervuji další díly a do oblasti sci-fi zabřednu častěji. Doufám, že budu mít štěstí na spoustu takto vydařených kousků.

15.03.2019 5 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Přes nelichotivé komentáře jiných čtenářů musím paní Třeštíkovou pochválit. Kniha se mi díky autorčině stylu psaní moc líbila, vložila na papír jednotlivé zákruty života, který je mnohdy překvapivý, často k smíchu a dokáže i pekelně bolet. Toto skloubit do poutavého příběhu není jednoduché a za mě 5*.

31.12.2018 5 z 5

Láska z Paříže Láska z Paříže Alexandra Potter

Jedna z top čtivých oddychovek. Moc povedená romance, která zapadá do tvorby Alexandry Potterové a tímto velké poděkování za chvíle u knihy, co si to zaslouží.

15.12.2022 5 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Jedním dechem, zaslouženě 5*. Minier patří zaslouženě mezi TOPku autorů thrillerů (v tomto případě psychothriller). Výborně zpracovaný děj, zápletka i vyústění.

29.11.2019 5 z 5

Telefon po půlnoci Telefon po půlnoci Tess Gerritsen

Za mně naprosto strhující příběh, mělo to děj, zajímavou zápletku, rychlý spád. Naprostá spokojenost.

14.01.2022 5 z 5

Krásná Karolína Krásná Karolína Alexander Stainforth (p)

Oddychovka do nepohody. Za mě kvalitní čtení a jsem ráda, že můžu pokračovat dalším dílem.

02.09.2019 4 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Thriller s rozsáhlou zápletkou, která se ve finále spojí v cestu za jedním pachatelem, spousta krve a rozřezaných lidských těl, napětí až do konce (i přesto, že je zápletka prozrazena o chlup dříve!). Kdo má tohle všechno rád, vyberte si "Devátý hrob" a určitě budete spokojeni jako já.

09.04.2019 5 z 5

Skála Skála Peter May

Četla jsem zároveň s jinou knihou a nevěnovala jí plnou pozornost. Myslím, že to mělo podstatný vliv na celkové hodnocení. Nyní mám půjčeno od pana Maye "Zpětný náraz" - s touto knihou stejnou chybu neudělám a jdu na to.

03.12.2018 4 z 5

Služebná z hostince Služebná z hostince Dilly Court

S upřímností se přiznávám, že jsem se knihou několik týdnů spíše prokousávala. Nedokázala jsem se vcítit do děje, všechno bylo předvídatelné dopředu. Jako červená knihovna dobrý, ale mně chutnají více akčnější žánry. Kdo má rád klidnou romantiku, vřele doporučuji.

31.07.2020 3 z 5

Tak trochu vliv luxusního prvního dílu snížil pocit z tohoto druhého dílu. Lehce jsem postrádala uvolněnost a humor. Nicméně, pan Jonasson zaslouží dík, že jsme se s Karlem ještě setkali, je to vždy zážitek.

06.05.2019 4 z 5

Má rád hudbu, rád tančí Má rád hudbu, rád tančí Mary Higgins Clark

Jedna z lepších od této autorky, teď se chystám na filmové zpracování a pak zhodnotím. Ale už teď tuším, že film na knihu mít nebude :-).

28.01.2019 5 z 5

Suvenýr Suvenýr Tess Gerritsen

Super počteníčko a doporučuji všem, kdo si chtějí přečíst kvalitní detektivku.

03.12.2018 5 z 5