hell_boy hell_boy komentáře u knih

Informátor Informátor Mike Carey

A je to tady!!! Potenciál, který jsem cítil z lehce "suchého" prvního dílu se ve druhém sešitu konečně projevil. Fantastická jízda od začátku do konce a přitom si děj stále udržuje nádech tajemna. Pořád se v ději hodně ztrácím, ale to je nejspíš záměr, kdy se pozadí příběhu odhaluje jen po malých kouscích. Výborná záležitost a už se těším na další díl.

03.03.2017 5 z 5

Paní jezera Paní jezera Andrzej Sapkowski

Závěrečný díl románu je nejdelší a pro mě zároveň i nejlabší částí celé Zaklínačské série. Důvodem je nejspíš zakončení, které na mě působilo neuvěřitelně odbytě (výprava na několik knih zakončená na pár stránkách) a hloupě (je to prostě Happyend jak z Hollywoodu, i když se Sapkowski snaží čtenáře přesvědčit o opaku třeba tím, že mu zabije pár oblíbených postav na pěti řádcích...k nasr*ní). Přesto se jedná o důstojné zakončení jedné z nejlepších fantasy sérií historie.

22.05.2015 4 z 5

Zero: Krize Zero: Krize Aleš Kot

Při čtení jsem si připadal jako na houpačce. Chvíli člověk hltá každé slovo/obrázek, aby pak několik nudných stránek marně čekal na nějaký dějový posun nebo vysvětlení. Obecně jsem se spíše nudil a další díly mě tak nechávají chladným.

27.01.2017 2 z 5

Metro 2034 Metro 2034 Dmitry Glukhovsky

Velice příjemné překvapení. Pro mě dokonce o dost lepší než 2033. Hlavní hrdinové jsou výborně napsaní a skvěle se doplňují. Navíc se chovají smysluplně a celkově má příběh mnohem víc hlavu a patu než v první knížce. Nečekaný plný počet.

22.05.2015 5 z 5

Den mravenců Den mravenců Bernard Werber

Sice chvílemi hodně přehnané až šílené, přesto neuvěřitelně čtivé. Autor mistrně balancuje mezi sci-fi, fantasy a literaturou faktu, k tomu se nebojí zabrousit i do filozofických úvah a náboženské tematiky. I přes tento mix všech možných žánrů na mě kniha působila naprosto kompaktně (až na pár zanedbatelných drobností) a bavila mě od začátku do konce.

28.06.2013 5 z 5

Tommy Taylor a falešná identita Tommy Taylor a falešná identita Mike Carey

Základní myšlenka je výborná a donutila mě ke koupi druhého dílu. Jinak je ale tento komiks značně zmatečný a na můj vkus má až příliš hluchých až nudných pasáží. Přesto jsem hodně zvědavý na pokračování.

27.01.2017 3 z 5