HEIDI1203 HEIDI1203 komentáře u knih

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Nejprve jsem si knihu přečíst nechtěla, protože většina fantasy a románů od českých autorů nebyla nic moc, ale tohle bylo úžasné! Do knížky jsem se během čtení úplně zamilovala a nemohla jsem přestat. Sice tam bylo hrozně moc pojmů, které jsem si neuměla zapamatovat, ale asi po prvních padesáti stránkách mě to totálně vzalo. Úplně mě to vrátilo do dob, kdy jsem byla mladší a četla jsem hlavně fantasy. Teď upřednostňuji romány, ale přesto mě to moc bavilo. Rozhodně to stojí za přečtení! Opravdu poklona autorce, za perfektní české fantasy.

10.06.2020

Dlouho to byla moje nejoblíbenější série. Četla jsem ji ale už dávno. Asi ve třetí třídě na základce. Moc mě ale bavila a doteď na ni s úsměvem vzpomínám. Doufám že si ji zase někdy přečtu znovu.

10.06.2020 5 z 5

Přečetla už jsem hromadu knížek, ale žádná zatím nebyla lepší než Hunger games. Naprosto miluji celý příběh od začátku do konce. Je tam napětí, milostný příběh, plno postav které jsem si od začátku zamilovala a každá stránka je úžasná. Celou sérii jsem četla dvakrát a určitě si ji přečtu ještě mnohokrát. Moc doporučuji!!!

20.05.2020 5 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Kniha byla plná napětí, různých zvratů a překvapení. Spisovatelka měla hodně dobře promyšlenou zápletku a já jsem tu knížku naprosto hltala. Většinou jsem ale Celaenino chování v některých situacích opravdu nepochopila. I přesto je to ale úžasná kniha. Hned se pustím do dalšího dílu.

20.05.2020 5 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Tenhle díl se mi moc líbil. Jsem strašně ráda, že je v tomto díle Aedion, který se hned stal mojí nejoblíbenější postavou a Nestryn, kterou jsem si díky její povaze taky moc oblíbila. Dokonce i pro Manon mám jakýmsi způsobem pochopení. Jen mě mrzelo, že byl Dorian celou dobu mimo. Začátek té série byl pro mně takový nudnější a přijde mi jakoby ta série teprve začala až když se Aelin dostala do Wendlynu v předchozím díle. Samozřejmě i ty první díly měly něco do sebe, ale když se v knize objevil Jeřáb, začala být ještě lepší...

02.07.2020 5 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Tenhle díl mě opravdu moc bavil. Sice mě trochu mrzelo, že Celaena nechala Chaola a nahradila ho Jeřábem, ale Jeřába jsem si taky zamilovala. Fakt dobrá knížka. Celá tahle série je úžasná.

10.06.2020 4 z 5

Holubice a had Holubice a had Shelby Mahurin

(SPOILER) Byla to úžasná knížka. Moc často se nestává, že by mi hlavní hrdina byl sympatický, ale Lou byla prostě úžasná. Moc mě to překvapilo. I Reida mám moc ráda, přestože když se na konci pohádali, nemohla jsem pochopit, že to v tu chvíli úplně změnilo jeho názor na Lou. V tu chvíli jsem ho vůbec nepoznávala, ale naštěstí se vzpamatoval v čas ????

21.07.2020 5 z 5