HanzKaufmann HanzKaufmann komentáře u knih

Zakázaná rétorika Zakázaná rétorika Gloria Beck

Vzdycky kdyz neco pouziju z teto knihy, je mi hamba.

Na pratele a zname normalni clovek techniky z teto knihy nemuze pouzivat.

Kniha je vhodna pro lidi z byznysu a politiky.
Tam je moralka do znacne miry ohnuta a techniky ktere jsou v teto knize jsou naprosto bezne.

Pro normalni lidi ani deti tato kniha neni.

Pokud jste psychopat, nemela by ve Vasi knihovne chybet.

14.09.2020 5 z 5

Ako prekuknúť druhých ľudí – Príručka bývalého experta FBI Ako prekuknúť druhých ľudí – Príručka bývalého experta FBI Joe Navarro

Pokud se z nejakeho duvodu potrebujete zdokonalit v cteni neverbalni komunikace, v teto knize najdete krasne vysvetlene zaklady.

Je to skvela kniha na tema neverbalni komunikace!

Toto neni kniha pro deti, ani pro laiky!

Hnědáčkův velký den Hnědáčkův velký den Alena Špačková

Uz nevim kolik mi bylo, ale pri snaze porozumet teto “knize” jsem se naucil cist.

Co si pamatuju dej se odehrava na farme, jsou tam zviratka a co jsem jako dite moc ocenil tak to, ze tam bylo spousta obrazku.

Taky si pamatuju ze to byla jedina kniha kterou jsem precetl do 12 let, ale za to tak 30x.

Vic knih jsem jako dite nemel.

Myšlenkové mapy Myšlenkové mapy Tony Buzan

Podle tohoto dotazniku se dozvite jestli je tato kniha urcena pro Vas.

Zivite se hlavou? Mate radi studia? Chteli by jste se v budoucnu zivit hlavou?
Jste kreativec? Chcete podnikat? Chcete v zivote nejakou zmenu?

Pokud jste na jednu jakoukoliv otazku odpovedeli Ano, knihu si kupte!

13.09.2020 5 z 5

Policajtem snadno a rychle Policajtem snadno a rychle Petr Gruber

Sranda, holky, zbraně, skvělá kniha k oddychu!

25.02.2024 5 z 5

Základy metafyziky mravů Základy metafyziky mravů Immanuel Kant

Moje vule je nezavisla na vuli ostatnich lidi, vsechno co bude chtit, tak ji dam.
Priroda to tak zaridila, aby byla vule schopna dosahnout ceho si umane.
Vidim v tomto cistem uvazovani cosi Bozskeho... neco co je uplne odtrhnuto od pravidel dnesniho civilizovaneho sveta.
Uvedomuji si, ze se spolecnosti nepodarilo ze me udelat homo domesticus.
Dekuji za dar takto silne a nezlomne vule.

*Kanta opravdu miluju, ozbrojil me a zbranim dal pozehnani v boji o zachovani druhu Homo Sapiens. (Zbrani jsou mysleny postoje a myslenky).

28.06.2021 5 z 5

Symposion Symposion Platón

Pripadal jsem si jako bych na hostine sedel s nimi, tak skvele byla atmosfera vylicena.
Pocity jake jsem u cteni mel, prijemne nebyly.
Se zatnutyma zubama jsem cetl o tom jak parta homosexualu vymyslela to ze mladym chlapcum bude ke cti, kdyz je budou uspokojovat.
Odmenou za jejich podlezani a ponizovani jim budou napr: funkce v uradech, armade nebo spolecensky kredit.

Defakto kazdy chlapec ktery neco chtel v kariere dosahnout, tak se musel stat dobrym muzskym prostitutem.
To mi prijde na pozvraceni.
Myslim ze po zasluze velke recko a jejich kultura zanikla.
Tohle nemohlo vydrzet dlouho.

Myslim ze meli moc volnyho casu, oddavali se odpocivani, pitkam a temto nechutnym praktikam.
K jejich skode vedli malo valek, do techhle extremu, verim ze by to jinak nedoslo.

Moje osobni pocity z knihy musim oddelit od vecneho hodnoceni.
Kniha Vas dobre zasveti do deju a praktik te doby, zaslouzi si pres vsechny ty nechutnosti plnej pocet.

29.05.2021 5 z 5

Jak se dožít 100 let - Tajemství lidí, kteří nejsou nikdy nemocní vypráví příběhy Jak se dožít 100 let - Tajemství lidí, kteří nejsou nikdy nemocní vypráví příběhy Gene Stone

Souhlasim s 90% vsech rad, ktere v knize jsou.
Zbylym 10% bud neverim, nebo je nedokazi pochopit.

Kniha je uzitecna.

19.11.2020 4 z 5

Svět ezopských bajek Svět ezopských bajek * antologie

Toto vydani mi doporucil jeden kamarad kvuli zacatku knihy o zivote Ezopa.
Uzasna kynicka komedie z obdobi antiky.

No a bajky parada, sice se to cte pomalu, kdyz se mate hluboce zamyslet nad poselstvim kazde bajky, ale doctete se spoustu uzitecnejch zivotnich mouder.
Nektere bajky se opakujou dva a vicekrat, to ale vubec nevadi, protoze nekdy ta bajka ziska vahu az ji ctete na potreti. Haha

Doporucuji cist to s nejakou dalsi knihou.
U teto knihy jsem zvladl pouze par stranek denne.

13.09.2020 5 z 5