hancass hancass komentáře u knih

Zlá žena Zlá žena Marc Pastor

Kniha mě nadchla, vynikající příběh, děsivá atmosfera. Nesouhlasím s čtenářem pikilo a jeho příliš negativní kritikou Smrťáka. Jinak v Barceloně jsem byla a přes tuto knihu na mě opět dýchly vzpomínky z toho nádherného města.

24.08.2014 5 z 5

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Asi jsem náročná, očekávala jsem něco ve stylu Nesbo, ale to se nekonalo. Nuda a zmatek.

24.08.2014 3 z 5

Hotel na rohu hořkosti a štěstí Hotel na rohu hořkosti a štěstí Jamie Ford

Vyjímečná kniha, báječně komponovaný příběh na pozadí tragické doby, doporučuji.

03.08.2014 5 z 5

Dům alchymistův Dům alchymistův Gustav Meyrink (p)

Pozoruhodná a mystická kniha, ostatně jako celé dílo G.Meyrinka. Kafka i Meyrink jsou mí oblíbené autoři spojení s Prahou věčným poutem a dokázali ji zahalit do tajemství a náznaků okultismu. Není to jednoduché čtení a pro každého, ale doporučuji všem přemýšlivým a vnímavým čtenářům.

19.12.2014 5 z 5

Q. Q. Luther Blissett

Úžasně komponovaná kniha, různobarevná množstvím příběhů a zvratů. Jistě pro mnohé čtenáře složitá, přesto čtivá. Četla jsem dvakrát a vždy se s rozkoší nořila do inteligentně napsaného děje. Rozsah knihy přes 600 stran je fakt dost, přesto se nenechte odradit, jako odměnu poznáte bouřlivé období náboženské reformace 16. století.

02.08.2014 5 z 5

Škola života Škola života Lynn Barber

Zklamání. Přečetla jsem a nenadchlo.

19.07.2014 2 z 5