gothicdolly gothicdolly komentáře u knih

Nejtemnější část lesa Nejtemnější část lesa Holly Black

Jako první knížku od Holly jsme četla Daň peklu, přestože ji mám ráda tak Nejtemnější část lesa je o chlup lepší. Žádné zdlouhavé uvádění do děje nebo čekání než se něco semele. Všechny postavy mi byly od začátku sympatické a moc jsme si je zamilovala. Byla jsme ráda, že jsem se opět vrátila od magického světa Holly plného víl, elfů, vzkazů v oříšcích.... Bylo to napínavé čtení, takže místo mého předsevzetí přečtu jednu kapitolu a dost jsem jich přečetla třeba pět :D
Přestože je knížka zařazená do kategorie Young adult, může si ji přečíst kdokoliv, jen to nezaměňte s pohádkou. Jediné co knize musím vytknout což není ale chyba autorky, jsou gramatické chyby nebo překlepy v překladu. Né že bych na tom nějak lpěla, ale je tam chyba i v tom že je zaměněná na jedné straně postava.Jinak vše dokonalé a jen doporučuji. Doufám, že se dočkám další krásné práce plné magie, víl a krásných elfů od této autorky :)

04.10.2017 5 z 5

Dračí krev Dračí krev Jenny Nowak (p)

Nádherný příběh o Dráculovi z pera Jenny Nowak. Po přečtení této knihy jsem se do této postavy ještě víc zamilovala.

11.09.2018 5 z 5