Garena Garena komentáře u knih

Svatba s Winterbornem Svatba s Winterbornem Lisa Kleypas

Mnohem lepší než první díl!

Už v předchozím díle jsem tušila, že se mi dvojice Helen a Rhys bude hodně zamlouvat a bylo to tak. Úžasné byly i vedlejší postavy, které příběh skvěle odlehčily a dodaly mu vtip. Řekla bych, že s Pandorou a Cassandrou se v budoucnu rozhodně nudit nebudeme.

14.11.2017 5 z 5

Cizí muž v mém náručí Cizí muž v mém náručí Lisa Kleypas

Bylo to trochu kostrbaté, ale líbilo se mi to. Pořád mi na Hunterovi něco nesedělo, ale tento vývoj jsem rozhodně nečekala. Myslím, že je to první kniha od Kleypas, kde jsem si nebyla jistá koncem, vzhledem k Lařině morálnímu postoji.

23.05.2022 4 z 5

Ďábel v přestrojení Ďábel v přestrojení Lisa Kleypas

Je to už několikátá kniha v této sérii, kam autorka „propašovala“ Evie a Sebastiena, za což jsem velmi ráda, protože je to má oblíbená dvojice. Nesmím samozřejmě zapomenout na Merritt a Keira, jsou to sympatičtí hrdinové, ale pokud by tento příběh nebyl propojený s Čekankami, byl by jen průměrnou knihou. Kdo Čekanky nečetl, toho to pravděpodobně moc neosloví.

23.05.2022 5 z 5

Zkrocení markýze z Raventhorne Zkrocení markýze z Raventhorne Stephanie Laurens (p)

Příběh Mary a Rydera mě bavil, byly to dvě „tvrdé palice“ proti sobě. Autorka to tu oproti svým předchozím knihám trochu upravila a romantickou zápletku vyřešila poměrně brzy už v první části knihy.

Celkově to bylo povedené zakončení osudů jedné generace, autorka tak může plynule přejít k jejich dětem. Ostatně v závěru knihy si na to pěkně umetla cestičku.

28.08.2017 5 z 5

Nevinné potěšení Nevinné potěšení Stephanie Laurens (p)

Ne všechny díly v sérii se povedly tak jako tento. Děj je rychlý a hlavně vtipný.
Tollyho vrah byl v podstatě jasný chvíli po tom, co se objevil na scéně, ale to nemění nic na tom, že to je skvělé čtení.

25.01.2016 5 z 5

Čest ničemy Čest ničemy Christi Caldwell

Na tento příběh z hráčského doupěte jsem se moc těšila, ale bylo to celé ušité horkou jehlou. Prostředí herny autorka vystihla poměrně dobře, ale trochu zapomněla na postavy, které byly ploché a nepropracované, o vztazích mezi nimi ani nemluvím.
Navíc mi kniha přišla nedokončená, uvítala bych minimálně ještě jednu kapitolu o tom, jak dopadl hlavní záporák, když už se ho hlavní postavy musely obávat celou knihu.

31.01.2021 2 z 5

Váhavý nápadník Váhavý nápadník Kathleen E. Woodiwiss

Zdlouhavý příběh s poměrně kostrbatým koncem.
Ty samé myšlenkové pochody hlavních postav se zbytečně často opakovaly pořád dokola.

19.06.2017 2 z 5