Ewwe Ewwe komentáře u knih

Madly Madly Ava Reed (p)

Kniha mi o proti předchozímu dílu přijde slabší. Zbytečně natažená, zbytečné pasáže o tom, jak June odmítá Masona. To je samé, chci ho, nechci ho, chci ho. Příběh by se dal uchopit lépe, námět se sebeláskou je totiž fajn, jen je potřeba z toho vytřískat co nejvíce. Což bohužel tady nebylo. Kniha má 352 stran a je tam o té sebelásce tak žalostně málo. June se sebeláskou bojuje celý život, nasazuje masku a ke konci se záhadně "vyléčila". Stačilo se jen odlíčit a hotovo.. Takhle to bohužel nefunguje a je škoda, že v tom autorka nešla do hloubky. Mělo by to lepší příběh, který by byl uvěřitelný.

23.01.2022 3 z 5

Ohnivý pták Ohnivý pták Susanna Kearsley

Od autorky jsem před nějakým časem četla zimní moře a byla jsem nadšená, jak barvitě dokázala popsat prostředí, že si člověk dokázal to místo úplně představit. Starý hrad, šumění moře a ledový vítr, zajímavý příběh. Bohužel, tohle všechno jsem celkem postrádala v Ohnivém ptákovi. Linky celkem nezajímavé, občas jsem musela přeskakovat, jak strašně se to táhlo. Nevím, ale prostředí Ruska mě moc nenadchlo a ani postavy nedokázaly vtáhnout do děje.

08.01.2022 3 z 5

Leo Leo Mia Sheridan

Autorka píše naprosto skvěle. Líbí se mi, jak dokáže popsat do detailu všechny pocity, že to těm postavám prostě věříte. Každopádně tady v té knize se mohla dost vyřádit, protože námět měla vymyšlený skvěle. Ale potenciál nevyužila a kniha je celkem uspěchaná. Což je škoda..

07.06.2020 3 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Ačkoliv fantasy příběhy moc nemusím, tak tohle byla úžasná série. Padlý andělé, zlo a láska. Napínavý a velmi čtivý příběh. Postavy jsem si hned oblíbila. Hezky napsáno

27.12.2018 5 z 5

Dívka s jahodami Dívka s jahodami Lisa Stromme

Krásná kniha. Do příběhu jsem se hned ponořila a snažila se pochopit ty emoce a postavy. Líbilo se mi, že se děj odehrával v Norsku a ještě ve staré době.

27.12.2018 5 z 5