Evianna Evianna komentáře u knih

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Miluju ten humor, super kniha!

21.08.2019 5 z 5

Jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla. Úplně jsem se ztotožnila s autorkou.
Vřele doporučuji. :)

09.11.2019 5 z 5

Knížka není jednoduchá ke čtení a zároveň autor píše velmi čtivě. Po dočtení knížky jsem si dokonce napsala pár citátů na papír a tyto citáty mne hluboce duševně zasáhly.
Jednoznačně doporučuji. :)

03.07.2020 5 z 5

Dračice a mazánek Dračice a mazánek Torey L. Hayden (p)

Krásná a čtivá kniha

05.08.2020 5 z 5

Skleněný pokoj Skleněný pokoj Simon Mawer

Nádherné mistrovské dílo.

30.07.2020 5 z 5

Zelená svatozář: Kapitoly z ekologické etiky Zelená svatozář: Kapitoly z ekologické etiky Erazim Kohák

Líbí se mi, že tato kniha je "nadčasová". Člověk, zajímajíce se o ekologii, by si ji měl přečíst. Něčemu jsem opravdu nerozuměla, musela jsem si některé odstavce a kapitoly číst vícekrát, abych vůbec porozuměla kontextu.
Doporučuji audio knihu na YouTube. ♥

01.11.2019 3 z 5

Rytíř v rezavém brnění – Aneb o muži, který našel sebe sama Rytíř v rezavém brnění – Aneb o muži, který našel sebe sama Robert Fisher

Nádherná kniha.
Dostala jsem ji od mé kamarádky k narozeninám a nemohla jsem si přát lepší dárek.
Kniha je srozumitelná (doporučuji klidně číst dětem před spaním) a má hluboký potenciál.
Během četby si postupně uvědomujete věci, které jste dříve přehlíželi.
Je pravda, že konečný doslov mě poněkud nudil, nepřišel mi tak dobrý jako celkový příběh.
Vřele doporučuji. Jedna z mých nejoblíbenějších knih.

20.07.2019 5 z 5

A co řeknete teď, doktore? A co řeknete teď, doktore? Miroslav Orel

Tato úžasná kniha od výborného autora mi doslova otevřela brány do světa psychologie. 100% doporučuji. Čte se s lehkostí a podává svěží náhled na jednotlivé psychické poruchy. Naučila jsem se z ní vskutku hodně, hlavně oceňuji praktickou stránku knihy. :)

22.08.2019 4 z 5

Lži na pohovce Lži na pohovce Irvin D. Yalom

Jsem jediná komu se kniha nelíbila? Po 150-ti stranách jsem ji odložila. Možná se k ní někdy vrátím.

06.07.2020