E.lisabeth E.lisabeth komentáře u knih

Wonderland: Země divů Wonderland: Země divů Jennifer Hillier

Průměrná detektivka, thriller jsem tam tedy nějak nenašla.

26.01.2017 3 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Kultimu se kniha rozhodne nevyrovna, ale i tak se cetla hezky:). Na tri hvezdy malo, na ctyri mozna moc.... Neco mezi:). Na dovolenou idealni.

10.09.2022 4 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Cekala jsme trosku vic, ale i tak prijemne,, lehke'' cteni. Dalsi dil urcite poridim.

10.09.2022 4 z 5

Stín nad Trevírem Stín nad Trevírem Ben Aaronovitch

Prislo mi to jako rychlovka vydana ze znouzectnosti. Vzdyt se tam proste vlastne vubec nic zajimaveho nebo prinosneho nestalo, jen takova knizni informace o tom, ze teda v Nemecku jsou taky nejaky kouzelnici u policie a obcas neco resi, ale nic co by melo stat za zminku nebo snad knihu‍️

01.06.2022 2 z 5

Dům soli a smutku Dům soli a smutku Erin A. Craig

Knize bych dala tak 3,5 hvezdy. Na tu ctvrtou uz ale nedosahne. Trosku jsem tusila kdo za vsim bude, takze predvidat se da. Celkove mi prislo ze se nic nedeje... Svet by to byl zajimavy, ale potencial nerozvinuty. 3/4 knihy se vlastne ani nic moc nedelo. V konci to davalo i smysl, ale v prubehu cteni me to nenutilo se ke knize vracet nejak casteji.

12.03.2022 3 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Cekala jsem o neco vic, ale ani nezklamalo. Prijemna romantarna na cesty busem do prace.

16.02.2022 4 z 5

Válkotvůrci Válkotvůrci František Kotleta (p)

Za me naprosta spokojenost. Jakoze povidkove knizky moc nemusim, tak tohle byla jedna pecka za druhou. Mozna jen posledni vlajkova povidka me tolik neuchvatila

23.04.2021 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Dalsi z knih, ktere nejdou hodnotit hvezdama... Takovahle temata ohodnotit nedokazu. Ale cetla se mi dobre a rychle, styl mi vyhovoval a pro jednou to byla kniha z pohledu tech,, privilegovanejsich'', takze jiny pohled na vec.

03.02.2021

Prijemna oddechovka, jo jasne, je to plne klise a dokonalosti a uzasnosti hlavnich hrdinu, ale to je prece to, co nas donuti slastne vzdychat nad romantickyma scenama a nedovoli knihu odlozit. Rada se k takovemu tipu knih vracim, hlavne kdyz potrebuju moc nepremyslet.

07.01.2021 4 z 5

Zaslíbená Zaslíbená Kiera Cass

Jako... Nevim co k tomu napsat. Cetlo se to dobre, je to zkratka Kiera Cass,za to taky hvezda navic, ale... Proc je to vsechno tak jednoduchy, vsechno Hollis projde? Pokracovani je naprosto evidentni a jestli to bude jinak, tak snim svuj klobouk.

01.09.2020 3 z 5

Underground Underground František Kotleta (p)

Klasicka Kotletovka, uz bych tomu nejradsi dala 3 hvezdy, ale kdyz by nekdo tenhle kousek cetl jako jednu z prvnich Frantovo knih, tak by byl nejspis spokojenej. Proto nechavam latku na 4 hvezdach, coz je ale v tomto pripade spise prumer.

04.07.2020 4 z 5

Prach Prach Hugh Howey

Prvni cast knihy jsem mela obavy, ze to bude stejna hruza jako Silo, ale postupne se vse rozebehlo a kniha mne vtahla. Prijemne zakomceni a konecne zarazuji celou serii do knihovny.

03.04.2020 4 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Ja nevim... Asi jsem uz proti tyhle serii zaujata, ale me je proste Celeana neprijemna od prvniho dilu a jeste mi prijde ze se skoro nic v takovy tlusty bichli nestalo, krom konce. Posledni dil co jsem mela doma koupeny a do ctvrteho si urcite nepohrnu.

23.03.2020 3 z 5

Prázdniny v Evropě Prázdniny v Evropě Ladislav Zibura

Za me zatim nejlepsi kousek z Ladikovo dilny.

05.03.2020 5 z 5

Příběh O (komiks) Příběh O (komiks) Anne Desclos

Stejne jako puvodni knihy... Prvni skvela, druha naprosto zbytecna. Hvezda navic za skvele kresby

10.01.2020 4 z 5

Ententýky Ententýky M. J. Arlidge

Priznavam, ze jsem od knihy cekala celkem brak...ale mile me prekvapila. Kratke kapitoly mi naprosto vyhovovali a kniha se tak cetla moc dobre. Trosku se dalo predvidat kdo je vrah, ale nijak to celkove neuskodilo pribehu.

19.05.2019 4 z 5

Obsidio Obsidio Amie Kaufman

Uz trochu predvidatelnejsi nez predchozi dily, ale to bude tim ze clovek uz zna myslenkove pochody autoru:). Nicmene jsem si i posledni dil uzila stejne jako predchozi. Dodatek k nakladatelstvi...muzete mi krucinal rict, proc je Obsidio o chlup vetsi nez predchozi dva dily? To me fakt vytaci:-D

08.05.2019 4 z 5

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

Krasna oddechova jednohubka, presne to prave pro zakonceni letosnich prectenych knih, za dva dny bylo po ni:)

31.12.2018 4 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

Zajimave psana kniha, celou dobu vas nuti stale menit nazor, ke ktere strane se pripojit, kdo ma pravdu a kdo je tu blazen?

11.11.2018 4 z 5

Rázová vlna Rázová vlna František Kotleta (p)

Tak tohle by slo, zaver tehle trilogie byl napsany zase tak jak se slusi a patri na reznika z Bruntalu. Trochu mi prislo jak kdyby po odtajneni autor trochu vymekl. Konec trochu predvidatelny...ale vubec mi nevadil. A Franto....rekni, podle jaky celebrity je napsana postava Zolika? Ja to tam proste vidim :-D.

05.11.2018 5 z 5