Dycko Dycko komentáře u knih

Ztracené insignie Ztracené insignie Sandra Regnier

Skvělý závěr této série. Krásně, svižně se kniha četla. Konec byl trochu předvídatelný, ale to vůbec nevadilo. Krásně jsem se zasnila u celé trilogie.

06.01.2021 5 z 5

Mezi elfy proti své vůli Mezi elfy proti své vůli Sandra Regnier

Krásný příběh, hezky se četl. Číst to jako náctiletá, hltala bych knihu více, ale i tak to byo příjemné čtení a budu pokračovat v sérii

31.10.2020 4 z 5

Poppy Mayberryová: Rozruch v Akadémii Poppy Mayberryová: Rozruch v Akadémii Jennifer K. Brown

Milé pokračování prvního dílu. Námět je opravdu zajímavý. Jsem zvědavá, zda bude další díl :) příjemná oddechovka

15.01.2020 4 z 5

Poslední pes na Zemi Poslední pes na Zemi Adrian J. Walker

Dlouho mi trvalo se do knížky začíst, pořád mi vrtalo hlavou, co se vlastně stalo, že se děje, co se děje... ale poslední třetina knihy měla skvělý spád. Lineker získal od začátku mě mé sympatie :) je to pašák. Ve finále hezká kniha, která donutí čtenáře se zamyslet, jak žije a jaký má priority

13.09.2019 4 z 5

Medvěd a Slavík Medvěd a Slavík Katherine Arden

Krásný pohádkový příběh s obsahem slovanské mytologie. Moc hezky se četla. Patří ke knihám, které si určitě přečtu v budoucnu znovu

27.07.2019 5 z 5

Ledová země Ledová země John Flanagan

Další skvělé pokračování Hraničářova učně. Líbí se mi, že kvalita děje neklesá. Další skvělý příběh.

21.07.2019 5 z 5

Pět neděl v baloně Pět neděl v baloně Jules Verne

Začátek byl trochu zdlouhavý, ale od půlky knihy do konce se četla jedním dechem

07.07.2019 4 z 5